Mládež
Jakub Hlaváček
504

Mladší žáci A přivezli bronzové medaile z Nového Jičína

Kategorie mladších žáků A se zúčastnila v sobotu 30. prosince 2023 turnaje O vítěznou šerpu generála Laudona v Novém Jičíně. V konkurenci týmů HC Uherské Hradiště, AZ Havířov, MŠK Púcho... více..

Mládež
795

V Uherském Ostrohu se konal mezinárodní turnaj čtvrtých tříd Christmas cup

V uplynulých dvou dnech (28. – 29. 12. 2023) se na zimním stadionu v Uherském Ostrohu konal mezinárodní turnaj čtvrtých tříd Christmas cup. Celkem 11 týmů z Česka, Slovenska a Maďarska se utkalo ... více..

Muži
764

Další nevydařené utkání, Hradiště odváží z Ostrohu všechny body

Body z odvety slováckého derby opět získávají Hradišťané. Náš tým si připsal už osmou prohru. Do utkání nezasáhl Vít Mika, který se zranil po zásahu pukem při rozbruslení. Skóre utkání otevřel p... více..

Muži
606

Ani podruhé v sezóně se s Prostějovem nepodařilo zvítězit

Ve čtvrtek bylo na programu 17. kolo krajské ligy mužů. Utkání v Prostějově rozhodla třetí třetina. V neděli doma přivítáme Uherské Hradiště. Prostějov se ujal vedení už v 1. minutě ut... více..

Mládež
484

MLÁDEŽ: Starší žáci prohráli v dohrávce s Berany Zlín, čtvrtá třída porazila Tigers

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) Starší žáci těsně prohráli v nedělní domácí dohrávce se zlínskými berany. Vedení se nejprve ujal Zlín, následně Bruno Veselý srovnal stav a první třetina skončila... více..

Muži
496

V neděli se podařilo prolomit domácí smůlu, břeclavští lvi na Ostroh nestačili

V neděli bylo na programu 16. kolo krajské ligy mužů jižní Moravy a Zlína. Po několika nevydařených utkáních v domácím prostředí si odvezl soupeř z Uherského Ostrohu porážku 5:3. Do nedělní... více..

Mládež
380

Starší žáci si v neděli zahrají o postup do finálové skupiny

V pátek 1. prosince se starší žáci utkali se zlínskými Berany, který měl v tabulce lepší postavení. Utkání se vyvíjelo zpočátku dost nešťastně, když Ostrožané neproměňovali vyložené šance a ... více..

Mládež
601

Nejmenší hokejisté první třídy se o víkendu zúčastnili Capri-Sun Cupu

V sobotu 2. prosince 2023 se 1. třída zúčastnila turnaje Capri-Sun Cup, který se uskutečnil v novém prostředí Kapka resortu ve Lhotě u Vsetína. Turnaje se zúčastnily týmy Berani Zlín, HOKEJ Uherský Os... více..

Mládež
418

MLÁDEŽ: Starší žáci porazili zlínské berany, mladší žáci A nestačili na Přerov

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) Starší žáci v pátek bodovali proti silnému Zlínu. V závěrečné části nadělili Beranům 6 branek. K výhře přispěl svým hattrickem Bruno Veselý a David Skočík.  Bera... více..

Muži
630

Další vítězství nad Uherským Brodem, tři góly padly ve vlastním oslabení

V sobotu 2. prosince bylo na programu v rámci 15. kola krajské ligy mužů derby mezi Uherským Brodem a Uherským Ostrohem. Broďané dotahovali, ale na Uherský Ostroh nestačili ani po čtvrté v&n... více..

Mládež
224

Sobotní Brusličku navštíví Mikuláš

Následující Brusličku navštíví Mikuláš se svou družinou. Srdečně zveme všechny účastníky výukového kurzu pro nejmenší v sobotu 2. prosince od 9:00 na zimní stadion.... více..

Mládež
381

MLÁDEŽ: Mladší žáci A ukončili základní část, čtvrtá třída překvapila ve Zlíně

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) HOKEJ Uherský Ostroh vs. Tigers Zlín 5:14 Branky a nahrávky: Veselý Bo. 2+2, David Skočík D. 2+1, Veselý Br. 1+0, Ludvík 0+1 OHLAS TRENÉRŮ: "Po hodech u starších žák... více..

Muži
620

Z dlouhého vyrovnaného utkání odešla Kroměříž těsně jako vítěz

Šlágr 13. kola nabídl v neděli ostrý a vyrovnaný duel mezi Uherským Ostrohem a vedoucí Kroměříží. Z dlouhého utkání, plného emocí, odešel soupeř nakonec jako vítěz s těsným výsledkem 3:4. V... více..

Mládež
429

Filip Vlk si zahrál jako další ostrožský odchovanec v reprezentaci U16

Reprezentační premiéru zažil na začátku listopadu další člen úspěšného ostrožského hokejového ročníku 2007-2008. Po Adamovi Dobřeckém, který v této kategorii reprezentoval loni, dostal pozvánku i... více..

Mládež
627

MLÁDEŽ: Kategorie mladších žáků bodovaly ve všech víkendových zápasech

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) Starší žáci po minulých vydařených kolech odjeli z utkání v Brumově-Bylnici bez bodu. HC Brumov-Bylnice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 10:2 Branky a nahrávky: Skočík (Ve... více..

Muži
925

Vysoké vítězství v Boskovicích, skvělý gólman a netradiční hattrick

Výkony jako na horské dráze. Uherský Ostroh v sobotu porazil Boskovice v rámci 12. kola krajské ligy mužů vysoko a přesvědčivě 3:11. Utkání nabídlo týmový zodpovědný výkon, skvělé zákroky Ku... více..

Klub
556

Hledáme nájemce pro restauraci a bufet od 1. září 2024

HOKEJ Uherský Ostroh, z. s. hledá nového nájemce pro provoz restaurace a bufetu na zimním stadionu v Uherském Ostrohu od 1. září 2024, kdy bude zahájen provoz po plánované rekonstrukci ledové plochy. ... více..

Mládež
621

MLÁDEŽ: Starším žákům se o víkendu dařilo, mladší na své rivaly nestačili

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) HOKEJ Uherský Ostroh vs. HK Kroměříž 16:1 Kanadské body: Veselý Bořek 5+2, Veselý Bruno 3+5, Skočík David 3+2, Nejezchleba Vojtěch 2+0, Motyčka Filip 2+0, Ivan Domini... více..

Muži
570

Blansko odváží z Uherského Ostrohu tři body, o vítězi rozhodla třetí třetina

V rámci 11. kola krajské ligy mužů bylo na zimním stadionu v Uherském Ostrohu v neděli na programu utkání proti Blansku. Nejprve vedení a ve třetí třetině obrat ve prospěch soupeře. Blansko ... více..

Mládež
510

MLÁDEŽ: Starší žáci vrátili porážku Vsetínu, mladší žáci A ovládli derby s Brodem

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012) HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC SPARTAK Uherský Brod 17:10 (6:4, 3:4, 8:2) Branky a nahrávky (UO): 7. Fiala (Nožička), 11. Pres (Fiala, Frolek), 19. Beránek (Hudáček), 20. Fi... více..

Muži
778

Brumov padl i podruhé v sezóně, vysoké vítězství a další tři body

Po zaváhání v minulém týdnu předvedl Uherský Ostroh v rámci 10. kola krajské ligy mužů opět přesvědčivý výkon. Z Brumova odvážíme tři body za vysoké vítězství 2:10. Už čtyřicet vteřin ... více..

Mládež
601

MLÁDEŽ: Ročníky 2011 a 2012 se vrátily z osmidenního turné po Švédku

Mládežnické kategorie starších žáků a mladších žáků A (ročníky 2011, 2012) absolvovali v termínu od 20. do 28. října sportovně-poznávací pobyt ve Švédsku. Děti se vypravily společně s trenér... více..

Mládež
647

MLÁDEŽ: Mladší žáci B vysoko zvítězili v Uničově

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013) HC Uničov vs. HOKEJ Uherský Ostroh 5:17 (3:3, 1:6, 1:8) Branky a nahrávky: 6. Ovčačík (Baláž), 18. Baláž (Poledna), 18. Baláž (Seidlman), 40. Baláž (Poledna), 57. Baláž (... více..

Muži
788

Uherský Ostroh po dlouhých šesti letech nezvládl duel s Hradištěm

Deváté kolo krajské ligy mužů nabídlo sobotní duel na ledě Uherského Hradiště. Poslední tým tabulky si připsal tři body za první výhru v základní části (5:2). Do zápasu v Uherském Hradišti ... více..

Muži
1150

Vedení, vyrovnané utkání a závěrečný obrat Prostějova, Ostroh doma poprvé prohrál

V rámci 8. kola krajské ligy odehráli muži domácí utkání s týmem SK Prostějov 1913. Dobře rozehrané a vyrovnané utkání nakonec hosté zvrátili v poslední desetiminutovce. Prostějov zvítě... více..

Mládež
599

MLÁDEŽ: Mladší žáci B porazili po skvělém obratu Přerov

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013) Sice náš tým vedl v už 7. minutě 1:0, ale soupeř v následujícím střídání vyrovnal. Do vedení jsme se znova dostali v 10. minutě. Nicméně do konce 1. třetiny stač... více..

Mládež
438

MLÁDĚŽ: Během uplynulého víkendu se mládežnickým kategoriím nedařilo

STARŠÍ ŽÁCI (ročníky 2010, 2011) Starší žáci do půlky zápasu hráli vyrovnané utkání, ale nakonec na Uherský Brod nestačili a prohráli.  HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC SPARTAK Uherský Brod 4:8 (2:2... více..

Muži
649

Ostrožané porazili i Břeclav, další tři body do tabulky krajské ligy

V sobotu 14. října odehráli muži 7. kolo krajské ligy. Z Břeclavi bereme další tři body do tabulky za vítězství 4:7. Zápas v Břeclavi nezačal vůbec dobře pro Erika Juračku, ten si už v... více..

Muži
808

Demolice Brodu a hattrick Viléma Galušky po šesti letech, Uherský Ostroh vysoko zvítězil

V rámci 6. kola krajské ligy odehráli muži ve čtvrtek domácí derby s Uherským Brodem. Utkání nabídlo celkem 16 gólů. K vysoké výhře 12:4 přispěl svým hattrickem po šesti letech Vilém Ga... více..

Mládež
533

MLÁDEŽ: Starší žáci v oslabené sestavě zvítězili, mladším žákům se nedařilo

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011) HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Uherské Hradiště 10:2První dvě kola byla starším žákům odložena z důvodu vysoké marodky. O víkendu ale oslabený tým nečekaně zvítězil ... více..

Výsledky 1 - 30 z 85