MLÁDEŽ: Starší žáci v oslabené sestavě zvítězili, mladším žákům se nedařilo

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

První dvě kola byla starším žákům odložena z důvodu vysoké marodky. O víkendu ale oslabený tým nečekaně zvítězil s deseti hráči v prvním domácím utkání s Uherským Hradištěm.

Branky a nahrávky (UO): 29. Tůma (Motyčka), 33. Veselý (Veselý), 36. Ludvík, 38. Veselý (Ludvík), 41. Veselý (Ludvík), 51. Veselý (Ludvík), 52. Ludvík (Skočík), 55. Skočík (Veselý), 55. Veselý (Ludvík), 60. Skočík (Veselý) – 20. Sladký (Sušilová), 37. Lazárik (Sladký)

Sestava: Vodárek — Otrusiník, Morava, Veselý, Štulc — Motyčka, Skočík, Nejezchleba, Tůma, Ludvík, Veselý

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. SHKM Hodonín 3:4
Kluci rozhodně nebyli horším týmem na ledě, bojovali, snažili se, ale na body to nestačilo. V závěru zápasu měli i možnost dlouhé početní výhody, ale nepodařilo se ji využít.

Branky a nahrávky: 6. Fiala, 35. Solovjov (Beránek), 53. Fiala – 12. Vytrhlíková (Matyáš), 24. Diviak (Malůšek), 31. Křivák, 59. Blaha

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Lvi Fosfa Břeclav 6:14
O vysokou výhru Břeclavi se postarali především dva talentovaní hráči Adam Šteflík, který zaznamenal 9 bodů (5+4) a Lukáš Modra 7 bodů (3+4). Za náš tým se nejvíce dařilo Tobiášovi Beránkovi (2+2) a Jakubu Fialovi, který zaznamenal hattrick (3+0).

Branky a nahrávky (UO): Beránek (Zsoldoš), Fiala (Zsoldoš), Beránek, Maňák (Zsoldoš), Fiala (Beránek), Fiala (Beránek)

PSG Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 14:8
Tým nestačil v neděli ani na Berany ve Zlíně.

Branky a nahrávky (UO): Pres (Zsoldoš), Hudáček, Beránek (Křivák), Křivák (Zsoldoš, Beránek), Fiala, Zsoldoš (Křivák), Fiala (Křivák), Beránek

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC Černí vlci Rožnov pod Radhoštěm 6:11
O výhru hostů se postaral především velmi talentovaný hráč Mathias Tomšů, který naskakoval první dvě třetiny každé druhé střídaní. Zaznamenal tak v zápase 7 bodů za 6 branek a 1 asistenci. Pochvalu si naše děti zaslouží za 3. třetinu, kterou svou bojovností a pohlídání si nejlepšího hráče Rožnova, už zaslouženě vyhrály 4:3.

Branky a nahrávky (UO): Ondruš (Kolář), Šudřich, Klaudová (Koleňák), Kolář (Pecha), Kolář (Ondruš, Klaudová), Kolář (Ondruš)