MLÁDEŽ: Mladší žáci A ukončili základní část, čtvrtá třída překvapila ve Zlíně

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. Tigers Zlín 5:14

Branky a nahrávky: Veselý Bo. 2+2, David Skočík D. 2+1, Veselý Br. 1+0, Ludvík 0+1

OHLAS TRENÉRŮ:
"Po hodech u starších žáků přišel půst.V posledních dvou týdnech jsme odehráli 3 utkání, které se nám ale vůbec nevyvedly. Částečně se na tom podepsala marodka, ale hlavně kvalita a to zejména ve výkonu týmu Tigers Zlín, se kterým jsme odehráli dvě utkání. Částečně jsme očekávali, že se utkáme se soupeři opoznání těžšími, než tomu bylo doposud, ale nemysleli jsme si že obdržíme tolik branek. Tyto zápasy nám ukázaly, že máme co zdokonalovat, a také se na to zaměříme, abychom se posunuli výkonnostně nahoru. V týmu Tigers Zlín hrají až na jednu vyjímku všichni hráči ročníku 2010. My jsme ve Zlíně měli hráče ročníku 2010 pouze 4 a zbytek byl ročník 2011 a také 4 hráče ročníku 2012. To nás ale neomlouvá za předvedený výkon v určitých částech utkání. A proto jak už jsem psal, zaměříme se na naše slabiny a zlepšíme se. V tomto a příštím týdnu nás čekají tři utkání na ledě soupeřů a to ve Zlíně, Uh. Brodě a v Uh. Hradišti."

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

"Na zápas do zlínského šapitó jsme přijeli v nekompletní sestavě. Navíc nás doplnili kluci z MŽ B, kteří přišli posbírat hokejové zkušenosti. Samotný zápas byl převážně v režii domácích. I přesto, že zápas byl ztracený, jsme se ještě pokusili v posledních deseti minutách hráče motivovat k sobotnímu zápasu s Hodonínem a částečně se to snad i podařilo."

SHKM Hodonín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 2:9

"Již v kompletní sestavě kluci předvedli výbornou první třetinu a zápas v Hodoníně tím vlastně i rozhodli. Ve zbytku utkání jsme zkoušeli měnit posty, aby si hráči vzájemně vyzkoušeli nové herní situace. Zápas kluci s přehledem zvládli a dotáhli ho do vítězného konce. Máme tak odehranou základní část soutěže kde jsme se umístili s deseti body jako šestí z osmi a čekáme na další rozlosování."

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

HC Bobři Valašské Meziříčí vs. HOKEJ Uherský Ostroh 11:4

Branky a nahrávky: Klauda, Urban, Kolář (Šudřich), Kolář (Koleňák)

"Do Valašského Meziříčí jsme vyjeli s vidinou vyhrát. Bohužel pozdním příjezdem z důvodu čekání v nehodě jsme po 2,5 hodinové cestě nestihli úplnou rozcvičku na suchu a při rozbruslení zase na naší straně za brankou opravovali ledaři mantinel, tak ani na ledě se nestihla. Začali jsme zápas téměř bez rozbruslení, a to se zřejmě projevilo na prvních minutách zápasu. V 8. minutě jsme prohrávali už 4:0. V zápase jsme se vůbec nedostali do tempa, soupeř byl od začátku lepším týmem a nám se nepodařilo téměř nic. Očekávali jsme možnou výhru, ale odehráli jsme bohužel  jeden z nejhorších zápasů v sezóně."

4. TŘÍDA (ročník 2014 + podzim 2013)

PSG Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 12:13

www.hokejostroh.cz"Naše 4. třída odehrála letos svůj druhý oficiální zápas na celé hřiště a podle pravidel mladších žáků. Devět dětí, které hrály o den dříve nepovedený zápas ve Valašském Meziříčí za 5 třídu, doplněny dalšími pěti dětmi 2014/15, odehráli tentokrát nejlepší zápas sezóny. S velice kvalitním soupeřem, který očekával výhru, jsme vůbec nepropadli. Naopak od první minuty jsme hráli velice dobré utkání a díky kvalitnímu soupeři viděli diváci a rodiče jeden z nejkrásnějších zápasů letošní sezóny. Průběžný stav se po celou dobu zápasu pravidelně střídal a chvilku vedl Zlín a chvilku zase Ostroh. Vynikající momenty na obou stranách nenechávaly nikoho na tribuně klidným a v poslední třetině oba tábory rodičů hnaly své děti dopředu. Vynikající atmosféra na tribuně od všech rodičů z obou týmů dodávala dětem velkou sílu bojovat do poslední chvilky. Závěr zápasu byl hodně emotivní a bylo vidět, že nikdo nechce prohrát. Proto jsme se rozhodli za stavu 12:10 pro Zlín, čtyři a půl minuty do konce zápasu, stáhnout hru na 2 pětky a podařilo se nám minutu před koncem vyrovnat na 12:12. Vzali jsme si oddechový čas s vidinou udržet remízu do nájezdů. Nakonec se nám, ale podařilo dát dokonce vítěznou branku a euforie byla neskutečná. Museli jsme děti uklidňovat, že ještě není konec. Soupeř si vzal oddechový čas, odvolal brankáře, ale nakonec jsme bojovností a velmi dobrým výkonem našeho brankáře dokázali už vítězství ubránit... Za dnešní výkon, zaslouží všechny děti pochvalu."