MLÁDEŽ: Starší žáci prohráli v dohrávce s Berany Zlín, čtvrtá třída porazila Tigers

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

www.hokejostroh.czStarší žáci těsně prohráli v nedělní domácí dohrávce se zlínskými berany. Vedení se nejprve ujal Zlín, následně Bruno Veselý srovnal stav a první třetina skončila nerozhodně 1:1. V polovině prostřední části se ujal vedení Ostroh po druhé brance Bruna Veselého. Zlín dokázal srovnat, dvěma brankami v 38. minutě se následně dokázali prosadit Štěpán Ludvík a Bořek Veselý. V poslední minutě ale Zlín ještě zvládl zmírnit své manko na 4:3. V závěrečné části utkání se žáci o vítězství přetahovali, poslední gól vsítil Zlín v 54. minutě. Soupeř odvezl body za výhru 6:7.

HOKEJ Uherský Ostroh vs. Berani Zlín 6:7 (1:1, 3:2, 2:4)

Branky a nahrávky: 19. Veselý Br. (Hudáček), 29. Veselý Br. (Veselý Bo.), 38. Ludvík (Štulc), 38. Veselý Bo. (Hudáček, Veselý), 45. Ludvík (Fiala), 51. Veselý Bo. (Veselý Br.)

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

SK Prostějov 1913 vs. HOKEJ Uherský Ostroh

Utkání odloženo z důvodu vysoké nemocnosti hráčů.

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

Tigers Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 17:7

Branky a nahrávky: Šudřich, Klauda (Ondruš), Urban (Marta, Klauda), Klauda, Šudřich (Klauda, Marta), Bršlík (Kolář, Klaudová), Šudřich (Marta)

Sestava: Menšík — Svoboda, Ondruš, Zsoldos, Kolář, Marta, Bršlík, Klauda, Šudřich, Urban, Klaudová, Morava, Zubatá

OHLAS TRENÉRŮ:
„Do zápasu jsme nastoupili s ohledem na velkou marodku s třemi hráči mladších žáků A. Bohužel ani tak se nepodařilo odehrát povedené utkání. Tigers jsme byli vyrovnaným soupeřem pouze do 17. minuty (2:2). Od této chvíle byl Zlín jasně lepším týmem, a to hlavně v individuálních dovednostech a v zakončení. Musíme nadále pracovat, trénovat a pokusit se u většiny hráčů zdokonalovat práci s kotoučem, střelbu i bruslení. Snad pro většinu týmu byli hráči Tigers příkladem.“

4. TŘÍDA (ročník 2014)

Tigers Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 11:22

„Až sedm hráčů si dobře pamatovalo výprask z předchozího dne, kdy nastoupili naši hráči za mladší žáky B. Nikdo z těchto dětí nechtěl opakovat den starou krutou porážku a tým doplněn třemi dalšími dětmi předvedl úplně jiný zápas. V kategorii 2014 jsme hráli lepší hokej, byli více na puku a dávali krásné branky. Soupeř disponoval třemi individuálně velmi kvalitními hráči v této kategorii, ale tentokrát to bylo na nás málo. Zaslouženě jsme vyhráli, byli jsme bojovnějším a „hokejovějším“ týmem na ledě.“

Sestava: Potrusil, Kolář, Šudřich, Ondruš, Klauda, Svoboda, Pecha, Pšurný, Bršlík M., Marta, Bršlík J.