cslh            logo hcuh HC SPARTAK logo hc-breclav hk-km dynamiters logo stika brumov minerva-boskovice budejovice 10441             logo m

Ostrožané deklasovali Břeclav 11:3!

Příští domácí zápas

24.10. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Brod

 

Ostrožané deklasovali Břeclav 11:3!

příští domácí zápas

24.10. | 17:00

HOKEJ Ostroh

Uh.Brod

 


Poslední zápasy:

brod 3. KOLO KLM
 SO 2.10. | 17.00
Boskovice  5
Uh.Ostroh  1
brod 4. KOLO KLM
 NE 10.10. | 17.00
Uh.Ostroh  11
Břeclav  3

Příští zápasy:

brod 5. KOLO KLM
 SO 16.10. | 17.00
Kroměřiž -
Uh.Ostroh -
brod 6. KOLO KLM
 NE 24.10. | 17.00
Uh.Ostroh -
Uh.Brod -

Rozpis utkání a výsledky »


Tabulka

P Tým Body
1 SKMB Boskovice 12
2 HOKEJ Uherský Ostroh 9
3 SHKM Hodonín 9
4 Dynamiters Blansko HK 8
5 HC Brumov-Bylnice 4
6 HC Spartak Uherský Brod 3
7 HK Kroměříž 3
8 HC Lvi Břeclav 3
9 HC Uherské Hradiště 0
10 TECHNIKA HOCKEY BRNO 0

Ke stažení


Aktuální kolo

Produktivita

 

#HráčGAB
1 Zalubil Jakub 5 5 10
2 Mika Vít 4 4 8
3 Zalubil Lukáš 3 5 8
4 Stránský Filip 1 5 6
5 Galuška Lumír 1 4 5
6 Galuška Vilém 2 3 5
7 Rauš David 3 2 5
8 Flora Pavel 2 2 4
9 Kučera Radek 1 2 3
10 Žabčík Zbyněk 0 3 3

 Podrobné statistiky »

 

  • Bruslení veřejnosti
  • Pronájem ledu
  • Rozpis ledu

Udělejte si volný čas a aktivně zapojte svá těla do pohybu. Naš zimní stadion je vám k dispozici ke středeční a víkendové bruslařské relaxaci.

Během bruslení veřejnosti je možné nabrousit brusle, cena za broušení dle aktuálního Ceníku služeb ZS.

Nejbližší termíny:

sobota 09.10.2021  12:45 - 14:00 hodin
neděle 10.10.2021  14:30 - 15:45 hodin
neděle   00:00 - 00:00 hodin
 

Máte zájem pronajmout si ledovou plochu? Podívejte se na rozpis ledu a vyberte si volný termín, který se Vám bude hodit.

Cena 1 hodiny využití ledové plochy viz. Ceník služeb 2019/20. Cena pro stálé zákazníky je zvýhodněna.

Rezervace na čísle: +420 608 144 414

Základní cena 1 hodiny využití ledové plochy:

v pracovní dny  08.00 - 15.00  1.200,-Kč 
  15:00 - 23:00 2.500,-Kč 
o víkendech 08.00 - 23.00 2.500,-Kč 
speciální nabídka pro školská zařízení v pracovní dny 08.00 - 15.00    800,-Kč

PARTNEŘI KLUBU


Generální partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Reklamní partner ostrožského hokeje
reklama - tisk - tvorba www


Aktuální výsledky mládeže

Starší žáci - liga starších žáků

 1.kolo   HC Lvi Břeclav  HOKEJ Uherský Ostroh  10 : 5  
 2.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh   HC Uherské Hradiště  17 : 2
 3.kolo  HC Spartak Uherský Brod  HOKEJ Uherský Ostroh    3 : 6
 4.kolo  volno    
 5.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh  SHKM Hodonín  13 : 7
 6.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh  HC Lvi Břeclav    5 : 4

Mladší žáci - liga mladších žáků

 1.kolo   HC Lvi Břeclav  HOKEJ Uherský Ostroh   4 : 8 
 2.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh   HC Uherské Hradiště  5 : 8
 3.kolo  HC Spartak Uherský Brod  HOKEJ Uherský Ostroh  3 : 11
 4.kolo  PSG Berani Zlín B  HOKEJ Uherský Ostroh  0 : 13 
 5.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh  SHKM Hodonín  9 : 1
 6.kolo  HOKEJ Uherský Ostroh  HC Lvi Břeclav 12 : 5
 7,kolo  HC Uherské Hradiště  HOKEJ Uherský Ostroh  10 : 13

Informace pro hráče

  • Muži
  • Junioři
  • Starší žáci
  • Mladší žáci
  • Přípravka - 4. a 5. tř.
  • Přípravka - 2. a 3. tř.
Zápas místo soupeř
Muži  Kroměříž  HK Kroměříž
Muži   Uherský Ostroh  HC Spartak Uherský Brod
datum  sraz odjezd zač. zápasu
 SO 16.10.  14:15  14:30 BUS
 17:00
 NE 24.10.  15:15    17:00
Zápas místo soupeř
St. žáci  Uherské Hradiště  HC Uherské Hradiště
St. žáci  Uherský Ostroh  HC Spartak Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 16.10. 10:00 ZS UH  auta  11:00
NE 17.10. 15:00     16:00
Zápas místo soupeř
Ml. žáci Uherské Hradiště  HC Uherské Hradiště
Ml. žáci Uherský Ostroh  HC Sp.Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
 ST 06.10.  13:30 ZS UH    14:30
 NE 17.10.  13:00    14:00
Zápas místo soupeř
4. třída  Brumov-Bylnice  HC Brumov-Bylnice
4. třída   Uherský Ostroh   HC Uherské Hradiště
datum sraz odjezd zač. zápasu
 NE 10.10.  07:30   07:45 BUS  10:15
 SO 16.10.  09:15    10.15
Zápas místo soupeř
5. třída  Uherský Ostroh  HC Uherské Hradiště
5. třída  Uherský Ostroh  HC Uherské Hradiště B
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 16.10.  10:30    11:30
NE 17.10.  09:00  10:00
Zápas místo soupeř
1-2. třída   Zlín  PSG Berani Zlín
1-2. třída    
datum sraz odjezd zač. zápasu
NE 17.10.  08:30  08:45 BUS  10:45
       
Zápas místo soupeř
3. třída  Kroměříž   HK Kroměříž
3. třída  Uherský Ostroh   HC Brumov Bylnice
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 09.10.  11:30  11:45 BUS  13:45
SO 23.10.  11:30    12:30
Zápas místo soupeř
Junioři  Uherský Ostroh  HC Lvi Břeclav
Junioři  Prostějov  SK Prostějov
datum sraz odjezd zač. zápasu
ČT 14.10.  16:00     17:00
SO 16.10.  14:45  15:00 BUS  17:30