cslh            logo hcuh HC SPARTAK logo hc-breclav hk-km dynamiters logo hhk-vm spartak-velka-bites stika brumov minerva-boskovice unicov 10441 brezina           logo m

Muži nestačili na Boskovice,
prohráli 2:5

Příští domácí zápas

čtvrtek 16.1. | 18:00

HOKEJ Ostroh

Boskovice

Příští domácí zápas

čtvrtek 16.1. | 18:00

HOKEJ Ostroh

Boskovice

Muži nestačili na Boskovice,
prohráli 2:5

příští domácí zápas

čtvrtek 16.1. | 18:00

HOKEJ Ostroh

Boskovice

příští domácí zápas

čtvrtek 16.1. | 18:00

HOKEJ Ostroh

Boskovice


Poslední zápasy:

stika 18. KOLO
SO 4.1. | 17.00
Blansko 3
Uh.Ostroh 4 SN
stika 19. KOLO
SO 11.1. | 17.00
Rosice 2
Uh.Ostroh 3

Příští zápasy:

stika 20. KOLO
ČT 16.1. | 18.00
Uh.Ostroh 2
Boskovice 5
stika 21. KOLO
NE 19.1. | 17.00
Hodonín -
Uh.Ostroh -

Rozpis a výsledky »


Tabulka

P Tým Body
1 HHK Velké Meziříčí 45
2 HOKEJ Uherský Ostroh 42
3 SKMB Boskovice 39
4 HK Kroměříž 36
5 HC Uničov 35
6 HC Spartak Uherský Brod 32
7 SHKM Hodonín 32
8 HC Spartak Velká Bíteš 27
9 HC Lvi Břeclav 27
10 HC Uherské Hradiště 23
11 Dynamiters Blansko HK 17
12 HC Štika Rosice 17
13 HC Brumov-Bylnice 16
14 TJ Sokol Březina 11


Přijďte ve středu 22. ledna v 17:00 hodin na zimní stadion v Uherském Ostrohu na akci Týden hokeje

Ve středu 22. ledna v 17:00 hodin budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HOKEJ Uherský Ostroh ve spolupráci... více informací

Projekt Bruslička - školka bruslení zahajuje v první polovině září

Hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh dále pokračuje v projektu výuky bruslení Bruslička – školka bruslení, který je připraven pro děti (holky i kluky) ve věku 4 – 8 let (ročníky 2015... více informací


Ke stažení


Aktuální kolo

Produktivita

ZÁKLADNÍ ČÁST

 HráčGAB
1. Antonovič Radim 11 14 25
2. Stránský Filip 16 8 24
3. Flora Pavel 9 15 24
4. Galuška Vilém 5 17 22
5. Mika Vít 13 7 20
6. Galuška Lumír 11 7 18
7. Zalubil Jakub 7 9 16
8. Žabčík Zbyněk 5 9 14
9. Rauš David 1 12 13
10. Rauš Marek 5 5 10

PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ

Hráč G A B
Antonovič Radim 4 6 10
Galuška Vilém 6 3 9
Mika Vít 5 2 7
Galuška Lumír 2 5 7
Stránský Filip 4 2 6
Flora Pavel 2 3 5

 

Podrobné statistiky »

  • Bruslení veřejnosti
  • Pronájem ledu
  • Rozpis ledu

Udělejte si volný čas a aktivně zapojte svá těla do pohybu. Naš zimní stadion je vám k dispozici ke středeční a víkendové bruslařské relaxaci.

Během bruslení veřejnosti je možné nabrousit brusle, cena za broušení dle aktuálního Ceníku služeb ZS.

Nejbližší termíny:

sobota 18.01.2020  10:00 - 11:00 hodin
sobota 18.01.2020  14:45 - 16:00 hodin
neděle 19.01.2020  14:45 - 16:00 hodin
 

Máte zájem pronajmout si ledovou plochu? Podívejte se na rozpis ledu a vyberte si volný termín, který se Vám bude hodit.

Cena 1 hodiny využití ledové plochy viz. Ceník služeb 2019/20. Cena pro stálé zákazníky je zvýhodněna.

Rezervace na čísle: +420 608 144 414

Základní cena 1 hodiny využití ledové plochy:

v pracovní dny  08.00 - 15.00  1.200,-Kč 
  15:00 - 23:00 2.500,-Kč 
o víkendech 08.00 - 23.00 2.500,-Kč 
speciální nabídka pro školská zařízení v pracovní dny 08.00 - 15.00    800,-Kč

PARTNEŘI KLUBU


Generální partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Významý partner ostrožského hokeje

Reklamní partner ostrožského hokeje
reklama - tisk - tvorba www


Aktuální výsledky mládeže

Starší žáci - liga starších žáků

 18. kolo   HOKEJ Uherský Ostroh    HC Valašské Meziříčí   11 : 6 
 19. kolo    HK Kroměříž   HOKEJ Uherský Ostroh   4 : 22  

Mladší žáci - liga mladších žáků

 18. kolo   HOKEJ Uherský Ostroh  HC Valašské Meziříčí   8 : 2 
 19. kolo   HK Kroměříž   HOKEJ Uherský Ostroh   2 : 12

5. třídy - liga přípravek

 10. kolo 

 HOKEJ Uherský Ostroh 

 HC Valašské Meziříčí   16  : 1

4. třídy - liga přípravek

-

-

-

3. třídy - liga přípravek

-

-

-

Informace pro hráče

  • Muži
  • Starší žáci
  • Mladší žáci
  • Přípravka - 5. tř.
  • Přípravka - 4. tř.
  • Přípravka - 2. a 3. tř.
Zápas místo soupeř
Muži KLM  Uherský Ostroh  SKMB Boskovice
Muži KLM   Hodonín  SHKM Hodonín
datum  sraz odjezd zač. zápasu
 ČT 16.01.    16:15  14:00 BUS
 18:00
 NE 19.01.  14:30  14:45 BUS  17:00
Zápas místo soupeř
St. žáci  Brumov-Bylnice  HC Brumov-Bylnice
St. žáci  Uherský Ostroh  HC Brumov-Bylnice
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 11.01.  06:45  07:00 BUS  09:00
SO 01.02.  11:15     12:15
Zápas místo soupeř
Ml. žáci  Brumov-Bylnice   HC Brumov-Bylnice
Ml. žáci  Uherský Ostroh  HC Spartak Uherský Brod
datum sraz odjezd zač. zápasu
 SO 18.01.  06:45  07:00 BUS  11:00
 NE 26.01.  12:00    13:00
Zápas místo soupeř
5. třída  Uherský Ostroh  HC Valašské Meziříčí
5. třída  Brumov-Bylnice  HC Brumov-Bylnice
datum sraz odjezd zač. zápasu
NE 12.01.  12:00    13:00
NE 19.01.  06:45  07:00 BUS  10:30
Zápas místo soupeř
4. třída  Uherský Ostroh  HC  Valašské Meziříčí 
4. třída  Brumov-Bylnice  HC Brumov-Bylnice
datum sraz odjezd zač. zápasu
 NE 12.01.  10:30     11:30
 NE 19.01.  06:45  07:00 BUS  09:00
Zápas místo soupeř
1-2. třída   Uherské Hradiště   Turnaj ČH 
1-2. třída  Kroměříž  Turnaj ČH
datum sraz odjezd zač. zápasu
 11.01.  07:30 ZS UH    auta  08:30
 08.-09.02.  00:00  00.00 BUS   00:00
Turnaj místo soupeř
3. třída  Kroměříž Turnaj ČH 
3. třída  Uherský Ostroh  Turnaj ČH
datum sraz odjezd zač. zápasu
SO 04.01.  08:00  08:15 BUS   10:00
SO 18.01.  10:15     11:15