Mládež
Jakub Hlaváček
1168

Starší žáci postoupili do finálové části a splnili první sezónní cíl

"Přestože starší žáci (roč.2009-2010) vstupovali do nové sezóny oslabeni oproti loňské sezoně o čtyři hráče, a tedy s velmi úzkým kádrem dvou gólmanů, 10 hráčů a 3 mladších žáků (roč. 2011), si vedli více..

Muži
1081

Další vysoké vítězství, tentokrát proti Uherskému Hradišti, soupeř doma padl po jedenácti brankách

Nejprve špatná úvodní část, vychytané trestné střílení, srovnání a rozjetý brankostroj. Ostrožané potvrdili roli favorita a slováckého rivala z Uherského Hradiště porazili vysoko 5:11.   Utkání nezač... více..

Klub
1100

Na Štěpána se na zimním stadionu představí legendy Uherského Ostrohu a Uherského Hradiště

Na Štěpána sehrají legendy týmů HOKEJ Uherský Ostroh a HC Uherské Hradiště zápas po dvaceti letech. V předzápase se představí ostrožští muži a "SVĚT" (odchovanci). Přijďte si s námi užít Štěpána hokej... více..

Muži
1104

V Hodoníně padlo celkem 17 branek, prosadili se i nejmladší hráči

Vedení se nejprve ujali domácí, Ostrožané ale za dvě třetiny dokázali rozhodnout zápas smrští deseti branek. Muži vyhráli v Hodoníně vysoko 5:12. Domácí se ujali ve 3. minutě vedení, když otevřel skó... více..

Muži
Hlaváček Jakub
613

V Blansku se podařil skvělý obrat, po špatném začátku nakonec slavíme vítězství za tři body

Třinácté kolo krajské ligy v Blansku nezačalo pro Ostrožany vůbec dobře. Už šest minut po startu utkání jsme prohrávali 3:0, skóre se nakonec podařilo otočit. Z Blanska jsme odvezli tři body za vítě více..

Muži
614

Ostrožané ani podruhé nezvládli domácí zápas s mladým týmem Brumova

V neděli nastupovali muži na domácí půdě proti mladému týmu z Brumova-Bylnice v rámci 14. kola krajské ligy. Očekávaná odveta za předchozí porážku se nekonala. Ostrožané zápas nezvládli a prohráli 4 více..

Muži
508

Mužům se v Brně nedařilo, Technika odskočila v tabulce o další tři body

Dvanácté kolo krajské ligy zavedlo v sobotu náš tým na brněnskou Techniku. Soupeř, který vede tabulku využil několik šancí ve druhé třetině a zvítězil 6:2. První třetina se odehrála ve vysokém tempu ... více..

Klub
603

Týden hokeje zaznamenal v Uherském Ostrohu velký úspěch

Ve středu 23. listopadu přivítal zimní stadion v Uherském Ostrohu 11. ročník „Týdne hokeje“. Pro hokejový klub HOKEJ Uherský Ostroh je s ním spojená náborová akce „Pojď hrát hokej“ velmi důležitou pro... více..

Mládež
508

Dorost ukončil základní část na druhém místě, pokračovat bude nadstavbou

Společný dorost Uherského Ostrohu, Uherského Hradiště a Hodonína ukončil základní část vítězstvím nad Černými vlky. Následuje devatenáctikolová nádstavba, ve které se střetnou s Opavou, Frýdkem-Místke... více..

Mládež
354

Třetí a čtvrtá třída odehrála během prodlouženého víkendu několik utkání

3 TŘÍDA:A-tým i B-tým třetí třídy už ve čtvrtek vysoko vyhrál oba zápasy v Uherském Brodě a postupně se všechny děti viditelně zlepšují. 4. TŘÍDA:V neděli naše 4. třída sehrála své druhé životní utká... více..

Muži
448

Derby ovládli Ostrožané, Ondřej Dolíška odchytal svou premiéru

Během utkání s Uherským Brodem padlo celkem 12 branek a rozhodčí rozdal 18 trestů. Svou premiéru a první výhru v barvách Uherského Ostrohu si připsal dvacetiletý golman Ondřej Dolíška. Slovácké derby ... více..

Muži
338

Utkání s Brumovem se podařilo otočit, v poslední vteřině ale hosté vyrovnali a v prodloužení rozhodli

V 10. kole nastupovali muži doma proti celku z Brumova-Bylnice. Soupeř odskočil o dvě branky, zápas se podařilo otočit. V poslední vteřině ale hosté vyrovnali a v prodloužení rozhodli o vítězi. Brumov... více..

Muži
352

V Břeclavi se nedařilo, poprvé v sezóně odcházíme ze zápasu jako poražení

V 9. kole krajské ligy nastoupili muži proti břeclavským lvům. Celý zápas vedli domácí, Ostrožané se snažili dotahovat, obrat se ale nekonal. V Břeclavi jsme prohráli poprvé v sezóně 9:6. Otevřít skó... více..

Muži
850

Boskovice odjížděly z Uherského Ostrohu s vysokou porážkou, asistenci si připsal i brankář Šurý

V 8. kole Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína jsme nastoupili v domácím prostředí proti předposledním Boskovicím. Nepodcenění a dvouciferný výsledek nás posunul opět do čela tabulky. Soup... více..

Klub
Vilém Galuška (ADMIN)
469

Přijďte ve středu 23.11. v 16:30 na zimní stadion na akci Týden hokeje

Ve středu 23. listopadu od 16:30 hod. budou mít všechny děti bez rozdílu dovednosti bruslení jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HOKEJ Uherský Ostroh ve spolupráci s&nbs... více..

Muži
765

Domácí utkání s Boskovicemi je přeloženo na pátek 4. 11.

Oznamujeme, že z organizačních důvodů měníme termín utkání 8. kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína. Zápas s týmem HC Boskovice je přeložen z neděle 6. 11. 2022 na pátek 4. 11. 2022 - ... více..

Mládež
981

Adam Dobřecký nominován jako náhradník do reprezentace U16

Náš odchovanec Adam Dobřecký figuruje jako náhradník v nominaci sestavy hráčů reprezentace ČR U16 na tři přátelská utkání se Slovenskem a Švýcarskem v Příbrami, které se uskuteční ve dnech 9. - 12. li... více..

Muži
1060

Ve slováckém derby jsme potvrdili roli favorita, s Radkem Kučerou a Alešem Nevídalem jsme se loučili vítězně

Netradičně v pátek nastupovali muži v 6. kole krajské ligy proti Uherskému Hradišti. Utkání bylo taky posledním startem v kariéře pro obránce Radka Kučeru a Aleše Nevídala. Hosté odjížd... více..

Mládež
751

Dorost během víkendu zakončil první část regionální ligy

Valašské Meziříčí si postavilo pevnou bobří hráz HC Bobři Valašské Meziříčí vs. SHKM Baník Hodonín 8:6 (3:1, 2:3, 3:2) V sobotu sehrál dorost utkání s posledním týmem tabulky Regionální li... více..

Muži
692

V Kroměříži jsme zvítězili i podruhé v sezóně, tentokrát ale v základní hrací době

Páté kolo nás po dvou týdnech zavedlo zpět do Kroměříže. Dobře rozehrané utkání se po individuálních chybách hráčů zdramatizovalo. Vítězství jsme si ale vzít nenechali a na Hané vítězíme 5:6. Otevřít... více..

Muži
927

Slovácké derby s Uherským Hradištěm je přeloženo na pátek 21. 10.

Oznamujeme, že z organizačních důvodů měníme termín utkání 6. kola Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína. Slovácké derby s Uherským Hradištěm je přeloženo z neděle 23. 10. 2022 na pátek 21. 10. 2022 ... více..

Muži
807

Ostrožané vedou tabulku ligy, další výhru si připsali proti Hodonínu

Muži ve čtvrtém kole hostili „béčko“ hodonínského Baníku. Od začátku sezóny nezaznamenali jedinou prohru a vedou tabulku s jedenácti body. V neděli si připsali další vítězství, před domácími... více..

Mládež
657

Dorost odehrál o víkendu další kola regionální ligy

Dorost obrátil utkání třetího kolaHK Kroměříž vs. SHKM Baník Hodonín 4:6 (2:0, 2:3, 0:3) Třetí kolo regionální ligy nás zavedlo do Kroměříže. Během sezóny se nám rozrost v týmu takový nešfar, ne... více..

Muži
904

Z Brumova vezeme další tři body do tabulky krajské ligy

Třetí kolo Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína nabídlo duel na nejmenším hřišti v lize v Brumově-Bylnici. Utkání, ve kterém jsme byli v pozici jasného favorita, jsme zvládli a vezeme... více..

Mládež
931

Po třech kolech soutěže starší žáci neztratili ani bod a jsou první

TRENÉRSKÉ OHLÉDNUTÍ ZA VÝKONY STARŠÍCH ŽÁKŮ: "V této sezóně máme v kategorii starších žáků omezený počet hráčů. Někteří přestoupili do nově vzniklého týmu Tigers Zlín, někteří skončili. Museli jsme p... více..

Muži
900

Muži v Kroměříži remizovali, druhý bod vybojovali až v prodloužení

Muži ve středu vyjížděli do Kroměříže k druhému kolu Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína. V zápase s těžkým soupeřem jsme nakonec zvítězili v prodloužení. Z Kroměříže tak v... více..

Mládež
769

V sobotu odstartovala Regionální liga dorostu

Během uplynulého víkendu odstartovala Regionální liga dorostu. Společný tým SHKM Hodonín vstupoval do prvního mistrovského utkání na horké půdě v Brumově-Bylnici. V neděli následovalo druhé ... více..

Muži
1227

Muži vkročili do nového ročníku krajské ligy vítězně

V neděli proběhlo na zimním stadionu v Uherském Ostrohu 1. kolo Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína. Z prvního ostrého střetu s blanenskými Dynamiters jsme vyšli vítězně s ... více..

Mládež
920

V Uherském Ostrohu proběhl turnaj dorostu

Během uplynulého víkendu proběhl na zimním stadionu turnaj dorostu za účasti našich dorostenců a týmů ze Znojma, Vyškova a Valašského Meziříčí. Hrálo se formátem každý s každým 2x20 min (celkem 6 zápa... více..

Klub
918

Zahajujeme veřejné bruslení

Ani v následující sezóně nebude chybět tradiční veřejné bruslení na zimním stadionu. První "veřejňák" proběhne již tuto neděli 18. 9 . 2022 od 15:00. Další aktuální termíny sledujte v rozpisu ledu, kt... více..

Výsledky 1 - 30 z 65