Start Brusličky se odkládá na začátek října

DSC 0423Bohužel vzhledem k neuspokojivé situaci kolem pandemie koronaviru v našem a nejbližších regionech se rozhodlo vedení hokejového klubu HOKEJ Uherský Ostroh, z.s., počkat se zahájením kurzu výuky bruslení - Bruslička na začátek října 2020. Chceme tím omezit možnost dalšího rozšiřování onemocnění COVID 19, které se začíná šířit komunitním přenosem, a to taktéž při společných sportovních aktivitách v uzavřených prostorech budov a sportovišť, při kterých nemusí být nasazena pokrývka úst i nosu.

Nechtěli bychom pro širokou veřejnost vytvářet při výuce a zábavném bruslení nějaká specifická omezení, která by neumožnila některým z Vás z nějakých specifických důvodů se našeho výukového projektu účastnit... 

V případě, že dojde ke zlepšení hygienicko-epidemiologické situace, bude Bruslička otevřena v nejbližším možném termínu, abychom se zase mohli sejít při velice oblíbených sportovně zábavných aktivitách dětí i rodičů na ledové ploše zimního stadionu v Uherském Ostrohu.

Děkujeme za pochopení.

Srdečně Vás všechny zdraví vedení a všichni trenéři kurzu Bruslička a hokejové minipřípravky - Bronislav Klauda, Pavel Flora, Adam Franěk, Vlastik Macháň, Wayne Zápařka, Bronislav Zápařka a Zbyněk Žabčík.

 

Za HOKEJ Uherský Ostroh, z.s.

Rostislav Polehňa - předseda

Bronislav Zápařka - generální manažer