Starší žáci pokračují ve finálové skupině

www.hokejostroh.cz„V sobotu 18.února jsme odjeli na Warriors Brno. Kvůli horám a nemocem pouze v deseti hráčích, se čtyřmi útočníky a šesti obránci. Vstup do utkání nám vůbec nevyšel a po první třetině svítilo na tabuli hrůzostrašných 7:1… Ve druhé třetině se nám podařilo výsledek trochu zkorigovat, nicméně porážka 12:9 kvůli špatnému začátku byla zasloužená.

 Následující sobotu 25.2. nás čekalo doma derby s Uherským Brodem. Opět špatný začátek poznamenal průběh celého utkání. Pozitivní bylo, že v dalším průběhu jsme se dokázali vzchopit a vybojovat v závěru aspoň bod.

Remíza byla zasloužená pro oba celky.

 Hned v úterý 28.2. k nám přijel soupeř nejtěžší, Kometa Brno. I přes porážku 2:8 se kluci snažili a bojovali, ale hosté byli opravdu velmi kvalitní. Kdyby se nám z našich šancí podařilo vsítit ještě nějaký gól, nemusel být výsledek tak krutý.      

 V sobotu 4.3. přijel do Uherského Ostrohu soupeř, s nímž jsme v průběhu předchozích dvou utkáních vždy vedli a ztratili zápas v posledních třetinách, PSG Berani Zlín. Od začátku byl zápas velmi vyrovnaný, přesto se soupeři v první a druhé třetině podařilo vsítit vždy jeden gól. Do závěrečné třetiny jsme trochu zkorigovali sestavu a kluci třemi brankami otočili výsledek ve svůj prospěch…Nadšení a úsměvy kluků po zápase byla pro každého z nich ta největší odměna, že i oni dokáží otočit zápas proti silnému soupeři.

 Po 11. kole finálové skupiny nám patří 5. místo tabulky se ziskem 11 bodů, v posledních třech kolech určitě zabojujeme a pokusíme se naše postavení ještě vylepšit.“

 Roman Němčický a Stanislav Veselý, trenéři starších žáků

 

HCM Warriors Brno – HOKEJ Uherský Ostroh 12:9 (7:1, 1:4, 4:4)
Góly: Veselý Bo. 3, Němčický 3, Štulc, Sladký, Straka
As. Veselý Br. 3, Němčický 2, Nevídal 2, Veselý Bo., Ivan

HOKEJ Uherský Ostroh – HC SPARTAK Uherský Brod 7:7 (2:4, 4:2, 1:1)
Góly: Veselý Bo. 3, Nevídal Dom., Skočík, Čermák, Němčický
As. Straka 2, Němčický 2, Veselý Br. 2, Ludvík, Stýblo, Nevídal Dom., Veselý Bo. 

HOKEJ Uherský Ostroh – Kometa Brno 2:8 (1:3, 0:4, 1:1)
Góly: Šácha, Straka
As. Straka, Veselý Br., Nevídal, Němčický

HOKEJ Uherský Ostroh – PSG Berani Zlín 3:2 (0:1, 0:1, 3:0)
Góly: Němčický, Straka, Veselý Bo.
As. Veselý Bo., Nevídal Dom., Sladký

 

Sestava: Nevídal Dan (Vopravil L.) – Ivan D., Štulc J., Stýblo J., Jakeš V., Čermák B., Veselý Br., Sladký M. – Skočík D., Ludvík Š., Veselý Bo. – Nevídal Dom., Němčický V., Straka Š. – Šácha J., Břečka V.