Starší žáci prohráli na Kometě, v dalších zápasech bodovali

"V neděli 29.1. jsme zajížděli na Kometu s cílem odehrát vyrovnané utkání, realita byla ale úplně jiná… Hrubé individuální chyby v obraně, „bezzubý“ útok byly důsledkem debaklu 11:1… Nutno říct, ale debaklu zaslouženého, protože nás Kometa doslova přejela.

Následující víkend 4.-5.2. jsme odehráli dvojkolo v Boskovicích a doma s Hodonínem. V Boskovicích jsme byli lepší po celý zápas, jen díky naší špatné koncovce a zbytečným chybám v obraně, to bylo drama až do konce. Výsledek jsme pečetili sekundu před koncem při power-play.

Domácí zápas s Hodonínem byla jedna velká přestřelka… I když jsme většinu zápasu prohrávali, tak se nám ve třetí třetině podařilo výsledek otočit na naši stranu, nicméně soupeř měl v zápase poslední slovo a vyrovnal.

Remíza byla zasloužená pro oba celky.

V sobotu 11.2. jsme odjeli do Vsetína trochu v okleštěné sestavě o 11 hráčích, díky nemocem a horám. Až na to, že jsme už v první minutě prohrávali, tak jsme v dalším průběhu utkání byli lepší a výsledek 4:11 v náš prospěch byl zasloužený. Je třeba říct, že Vsetín měl taky problémy se sestavou kvůli nemocem, když týden předtím musel obě utkání odložit a někteří hráči nastoupili proti nám bez tréninku.

Po polovině utkání finálové skupiny nám patří 4.místo tabulky se ziskem 8 bodů."