Junioři doma vyhrávají, venku se jim nedaří

juniori2Ostrožští junioři se oproti začátku soutěže zvedli, doma se jim celkem daří, ale body ze soupeřových hřišť nevozí. To je sráží v možném postupu tabulkou směrem k vyšším patrům.

12.kolo RLJ - pátek 05.11.2021 

HC Černí Vlci - Hokej Uherský Ostroh 5:2 (2:0,1:1,2,1)

Branky a asistence: 22. Ančík (Hlůšek), 48. Matuškovič (Polehňa)

Sestava: Běhal - Prokeš, Man, Mištúrik, Kadlčík, Skřivánek, Macháč, Polehňa, Matuškovič, Hlůšek, Ančík, Stašek, Šobáň, Vogl, Schneider.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "U Luhačovic se nám porouchal autobus a jen díky perfektním službám dopravce Tondy Obadala, jsme se i přesto do Kopřivnice dopravili. Sice s hodinovým zpožděním. Ze zkušenosti vím, že někdy tento pozdní příjezd má na mužstvo příznivý efekt. Náš případ to nebyl. První půlka zápasu bez důrazu, soupeři jsme nabídli vedeni 2:0. Když jsme ve 48 minutě snižovali na 3:2 byl jsem přesvědčen, že ještě budeme brát bod. Stašek ještě trefoval tyčku. Bohužel naše zbytečné vyloučení, dvě minuty před koncem rozhodlo, inkasovali jsme na 4:2. Minutu před koncem jsme zkusili i v oslabeni hru bez brankáře, ale ještě jsme inkasovali na konečných 5:2.Na pozdní příjezd se rozhodně nevymlouváme, nebyli jsme dostatečně důrazní, vyhrát jsme si dnes nezasloužili."


14.kolo RLJ - sobota 13.11.2021

HK Opava - HOKEJ Uherský Ostroh 3:2 (2:0,1:0,0:2)

Branky a asistence: 42. Forman, 60. Kadlčík

Sestava: Hendrych Michal - Forman, Man, Kadlčík, Skřívánek, Prokeš, Kukuliš, Ančík, Polehňa, Matuškovič, Nezval, Hlůšek, Macháň, Šobáň.

Hlas trenéra: " První třetina byla z naší strany špatná, ustrašená hra bez důrazu, bez odpovědnosti. Do druhé části jsme udělali změny. Rázem jsme byli lepšim mužstvem. Soupeře jsme přehrávali, vytvářeli jsme si šance. Bohužel, koncovka byla tradičně špatná a k tomu chybělo pověstné štístko. Dnes jsme zbytečně prohráli."

 

15.kolo RLJ - pátek 19.11.2021

HOKEJ Uherský Ostroh - HK Nový Jičín 6:4 (0:2,4:2,2:0)

Branky a asistence: 23. Šobáň, 28. Kadlčík (Šobáň), 36. Hlůšek (Juračka), 38. Šobáň (Forman),46. Kukuliš, 57. Polehňa

Sestava: Běhal - Man, Forman, Kadlčík, Kukuliš, Prokeš, Polehňa, Juračka, Matuškovič, Macháč, Hlůšek, Nezval, Šobáň,Vogl, Macháň.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: " Ve 13 minutě jsem musel vzít oddechový čas, srovnat kluky, prohrávali jsme 0:2, 2:4. Pak se nam podařilo bojovným výkonem, který bohužel postrádal kvalitu, zápas urvat a otočit. Za dnešek kluky chválime za bojovnost, ale hra z naší strany dnes dobrá nebyla."

16.kolo RLJ - neděle 21.11.2021

HC Frýdek-Místek : HOKEJ Uherský Ostroh 5:3 (2:1,1:1,2:1)

Branky a asistence: 12. Forman (Macháč), 35. Polehňa, 51. Hlůšek (Nezval)

Sestava: Běhal - Man, Forman, Prokeš, Polehňa, Matuškovič, Macháč, Hlůšek, Nezval, Šobáň,Vogl, Macháň.

Hlas trenéra Romana Uhříčka: "Dnes kluci zaslouží uznání. S kompletní juniorkou Frýdku Místku jsme sahali po bodu. V 51 minutě jsme dávali na 3:3. Bohužel jsme pak inkasovali tečovanou střelou od modré. Naše šance v závěru z hokejky Macháče zůstaly nevyužity. Kluci se dnes trpělivě drželi stanovené taktiky, poctivě dřeli a díky tomu jsme byli pořad ve hře o body. Ve srovnáním s naším posledním domácím vítězným zápasem, mám i přes dnešní prohru z předvedené hry rozhodně lepší pocit."