Žáci si ve víkendovém dvojkole zastříleli

20200111 132432Mladší i starší žáci sehráli o víkendu dvě utkání. Doma hostili Bobry z Valašského Meziříčí a v neděli zajížděli do Kroměříže. V obou utkáních jsme potvrdili dobrou herní pohodu a střeleckou formu. Oba týmy své soupeře jasně přehrály a hráči si s chutí zastříleli. Starší zaznamenali 23 branek a mladší svým soupeřům nasázeli dokonce gólů třicet!

Mladší žáci:

S Valašským Meziříčím se odehrála vyrovnaná první a poslední třetina. Zlom přišel ve druhé třetině, kdy jsme proměnili trestné střílení, strhli vedení na svou stranu a následně přidali dalších pět branek a tím rozhodli zápas ve svůj prospěch.

V neděli v Kroměříži proti nám nastoupil hodně oslabený soupeř a bylo to znát i na konečném skóre.

Slovo trenéra: "V sobotu nám vyšla výborně druhé třetina, kdy jsme rozhodli celkem vyrovnaný duel, neděle byla jednoznačná. Velkou pochvalu zaslouží oba nováčci z pátých tříd, Viktor Jakeš a Libor Tomek, kteří odehráli premiérově svoje první utkání za žáky, a dokonce vstřelili své první branky."

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Bobři Valašské Meziříčí  8:2

Branky: Dobřecký Adam 3x, Kočica Vojta 1x, Korbel Adam 1x, Tomek Libor 1x, Stuchlík Patrik 1x, Nevídal Dominik 1x.

Asistence: Dobřecký Adam 2x, Stuchlík Patrik 2x, Kočica Vojta 1x,

HK Kroměříž – HOKEJ Uherský Ostroh   4:22

Branky: Jestřabík Tomáš 5x, Dobřecký Adam 3x, Múčka Tomáš 3x, Stuchlík Patrik 3x, Korbel Adam 2x, Kočica Vojta 2x, Jakeš Viktor 2x, Jagoš Filip 2x,

Asistence: Kočica Vojta 5x, Jakeš Viktor 5x, Korbel Adam 3x, Dobřecký Adam 2x, Stuchlík Patrik 2x, Múčka Tomáš 2x, Jestřabík Tomáš 2x, Jagoš Filip 1x.

Starší žáci:

Proti Bobrům z ValMezu jsme rozhodli utkání již v první třetině, kdy jsme šli do zaslouženého vedení 3:0. Přestože soupeř snížil na začátku druhé třetiny na rozdíl jediného gólu, tříbrankové vedení jsme si vzápětí vzali zpět a postupně ho navýšili na pětibrankový rozdíl. Celkový výsledek 11:6 byl zasloužený.

V neděli v Kroměříži proti nám nastoupil oslabený soupeř. O utkání rozhodla již první třetina, kterou jasně ovládli v poměru 0:6. V dalších dějstvích jsme malinko polevili, ale i přesto jsme přidali další branky a utkání dovedli do vítězného konce.

Slovo trenéra: "V obou utkáních kluci splnili, co po nich trenéři chtěli a měli možnost si vyzkoušet různé herní situace a zakončení".

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Bobři Valašské Meziříčí  11:6

Branky: Lekeš Jan 3x, Kos Lukáš 2x, Procházka Marek 2x, Stuchlík Libor 2x, Kukuliš Adam 1x, Lisý Matúš 1x,

Asistence: Smetana Václav 3x, Procházka Marek 3x., Kukuliš Adam 2x, Lekeš Jan 2x, Zalubil Jan 1x, Pěchula Filip 1x, Kos Lukáš 1x, Lisý Matúš 1x, Mach Adam 1x.

HK Kroměříž – HOKEJ Uherský Ostroh  2:12

Branky: Lekeš Jan 3x, Stuchlík Libor 3x, Procházka Marek 2x, Zalubil Jan 2x, Kos Lukáš 1x, Smetana Václav 1x.

Asistence: Kukuliš Adam 3x, Smetana Václav 2x, Stuchlík Libor 1x, Pěchula Filip 1x, Lisý Matúš 1x