Mladší žáci v předstihu ovládli Ligu MŽ Zlínského kraje!

DSC 4509Vítězstvím v domácím zápase se zlínskými Berany, si naši mladíci v předstihu zajistili prvenství v lize mladších žáků Zlínského kraje. Přestože už je druhý tým soutěže VHK ROBE Vsetín nemohl dostihnout, nejeli jsme do Vsetína prohrát. Přestože náš výkon působil na oko unaveně, o dalším vítězství Ostrožané rozhodli již v první třetině. V letošním roce 2019 ostrožští mladší žáci ještě neprohráli a vytvořili si osobní rekord, když se jim ve Vsetíně podařilo zvítězit ve čtrnáctém utkání v řadě!

VHK ROBE Vsetín

V souboji prvních dvou celků tabulky jsme nic nenechali náhodě a rozhodující náskok si vytvořil náš tým již v první třetině, když proměnil své šance a šel do vedení 2:6! Soupeře jsme v této části zcela přehrávali a jen ojediněle jsme mu dovolili dostat se k nám do pásma, čehož, ale šikovní soupeřovi útočníci dvakrát využili. Ve druhé části se hra vyrovnala, ale i tak jsme přidali další čtyři kousky. Soupeř začal být daleko více aktivní, nelenil ani střelecky a vsítil tři góly. V závěrečném dějství nám pomalu došly síly a přenechali jsme domácím iniciativu, čehož využili ke korigování výsledku na konečných 8:11.

Slovo trenéra: „Konečně po delší době alespoň trochu vyrovnanější utkání. Kluci byli aktivní hlavně v první třetině, pak začali tahat nohy únavou z předešlého pozdního tréninku. Naštěstí jsou ve své kategorii natolik zkušení, že si utkání v klidu pohlídali a nedošlo na závěrečné drama.“

VHK ROBE Vsetín – HOKEJ Uherský Ostroh 8:11 (2:6, 3:4, 3:1)

Branky: Dobřecký Adam 2x, Kočica Vojta 2x, Wasserbauer Marek 2x, Lisý Matúš 1x, Vlk Filip 1x, Žák Darek 1x, Žufánek Antonín 1x, Polehňa Vojta 1x.

Asistence: Lisý Matúš 2x, Dobřecký Adam 2x, Žák Darek 2x, Kočica Vojta 1x, Vlk Filip 1x, Žufánek Antonín 1x, Wasserbauer Marek 1x, Stuchlík Patrik 1x, Jagoš Filip 1x, Korbel Adam 1x.

PSG Berani Zlín

IMG 2881Utkání se zlínskými Berany jsme rozhodli tak, jak to v poslední době bývá dobrým zvykem, hned v úvodu zápasu, kdy jsme výbornou kombinační hrou zlínské Berany jasně přehráli. V osmé minutě jsme vedli již 4:0, kdy jsme krásné kombinace zakončovali téměř do prázdné brány. Přestože byl soupeř houževnatý, dobře bruslil a napadal, na naše rozjeté borce nestačil. Ve druhé části jsme měli krátký herní výpadek, ale závěrečná část nám opět jednoznačně patřila a soupeře jsme na cestu domů vyprovodili s desítkou.

Slovo trenéra: „Rozhodla již první třetina, kdy jsme byli jasně lepší a proměňovali své šance. Ve druhé části jsme v zakončení hráli až moc na krásu, ale v závěru jsme přidali na důrazu a to hlavně v zakončení a opět nám to tam padalo…

HOKEJ Uherský Ostroh – PSG Berani Zlín 10:4 (5:1; 1:2, 4:1)

Branky: Vlk Filip 4x, Dobřecký Adam 2x, Kočica Vojta 2x, Lisý Matúš 1x, Jestřabík Tomáš 1x

Asistence: Dobřecký Adam 4x, Lisý Matúš 3x, Kočica Vojta 3x, Vlk Filip 3x, Korbel Adam 2x, Jestřabík Tomáš 1x, Polehňa Vojta 1x.