Žáci přivítali Brumov a zajížděli do Valašského Meziříčí

Mladší žáci utrpěli v sezoně první porážku, když nešťastně prohráli doma s Brumovem a to gólem v poslední dvouminutovce. V dalším zápase si spravili chuť ve Valašském Meziříčí, kde jasně přehráli místní Bobry. Starší měli proti stejným soupeřům těžší pozici, neboť hráli s prvním a druhým týmem tabulky. I když bojovali a hráli velmi solidně, oba soupeři byli nad jejich síly.

Mladší žáci:

HC Brumov – Bílnice:

Mladší žáci vstoupili do zápasu s Brumovem velmi aktivně a v první třetině šli do vedení 2:0. Bohužel vlastní chybou jsme nabídli soupeři ojedinělou šanci, čehož hosté využili a snížili na 2:1. V druhém dějství jsme měli stále tlak, ale udeřilo na druhé straně, když jsme hráli ve dvojnásobném oslabení za zbytečné fauly. Hosté nejenom, že vyrovnali, ale dalším gólem otočili výsledek na 2:3. Ve třetí třetině jsme na hosty vlétli jako uragán, svého soupeře jasně přehrávali. Naši forwardi si ale vylámali zuby na skvěle chytajícím hostujícím gólmanovi, který je celý zápas držel nad vodou. Chvílemi, hlavně naše první pětka, soupeře vůbec nepouštěla z jeho obranného pásma. Výsledkem bylo srovnání na 3:3. I přes drtivou převahu se nám, ale nepodařilo vstřelit více branek. Zato soupeř z ojedinělých návštěv našeho pásma dokázal po naší další zbytečné chybě skórovat. Ani závěrečná powerplay Ostrožanů  gól nepřinesla, a tak i přes výborný výkon, prohráváme první utkání v sezoně.

Slovo trenéra:Výborné utkání, ve kterém jsme byli jasně lepším týmem, který ale i přes velký tlak a velké množství šancí, které jsme si vypracovali, nedokázali překonat nejlepšího hráče hostů - gólmana.“

HOKEJ Uherský  Ostroh – HC Brumov Bylnice 3:4

Branky: Dobřecký Adam 1x, Kočica Vojta 1x, Vlk Filip 1x.

Asistence: Dobřecký Adam 2x, Vlk Filip 2x, Žák Darek 1x.

HC Bobři Valašské Meziříčí:

20181020 120235Začátek utkání, i díky vstávání již v pět hodin ráno, byl z naší strany hodně ospalý. Od druhé třetiny se ale Ostrožané, bez několika chybějících klíčových hráčů, rozjeli a svého soupeře jasně přehráli. První třetina byla vyrovnané, my jdeme do vedení 2:1 gólem v poslední sekundě. Od druhé třetiny jsme na hřišti jasně kralovali, a i přes velké množství dalších šancí, v ní zvítězili 3:2. V posledním dějství jsme přidali ještě dva góly a s přehledem celý zápas vyhráli v poměru 7:3. Odměnou celému týmu za dosavadní výkony v soutěži byla návštěva meziříčského Aquaparku se spoustou vodních radovánek.

Slovo trenéra: „ Pomalu jsme se rozjížděli, ale pak již drželi otěže zápasu ve svých rukou. Vypracovali jsme si ještě množství dalších šancí, které jsme i díky nedůrazné koncovce neproměnili. Stejně tak nás trápí spousta chyb a nedůraz v obranné činnosti.“

HC Bobři Valašské Meziříčí – HOKEJ Uherský Ostroh 3:7

Branky: Vlk Filip 3x, Dobřecký Adam 3x, Polehňa Vojta 1x.

Asistence: Stuchlík Patrik 3x, Dobřecký Adam 2x, Vlk Filip 2x, Zálešák Lukáš 1x, Polehňa Vojta 1x.

Starší žáci:

HC Brumov – Bylnice:

Starší žáci s druhým týmem tabulky odehráli solidní utkání. Soupeř byl sice kvalitní, ale naši borci se ho nezalekli a byli mu důstojným soupeřem. V zápase nám bohužel utekl hned jeho začátek, který poté rozhodl celé utkání. Soupeř nám odskočil v první třetině až na rozdíl tří branek. I přesto, že druhá a třetí třetina byla z naší strany vyrovnaná, rozdíl z prvního dějství jsme již nedokázali srovnat a soupeř pohodlný náskok dovedl do vítězného konce.

Slovo trenéra:Utkání s Brumovem ukázalo, že můžeme hrát vyrovnané partie i s lepšími týmy. Podmínkou je bojovnost a nasazení, nebát se hrát otevřený hokej, ale základním předpokladem je plnit si trenérem zadané úkoly.“

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Brumov Bylnice 5:8

Branky: Kukuliš Adam 1x, Lekeš Jan 1x, Stuchlík Libor 1x, Krupka Tomáš 1x, Mach Adam 1x.

Asistence: Lekeš Jan 1x, Smetana Václav 1x.

VM StaršíDo zápasu s vedoucím celkem soutěže nastoupilo jen deset našich borců a v zápase to bylo poznat. Náš tým sužovaný zraněními a nemocemi, i přes maximální nasazení, které odvedl, nakonec fyzicky odpadl. V první třetině jsme šli do vedení, ale soupeř otočil dvěma rychlými góly. I když se nám podařilo srovnat, do konce třetiny jsme inkasovali ještě dvakrát. V druhé a třetí třetině jsme již tahali za kratší konec a přestože jsme v zápase s lídrem tabulky vstřelili sedm branek, inkasovali jsme dvakrát tolik.

Slovo trenéra:Utkání mělo dobrou úroveň, kluci ze sebe vydali všechno, ale abychom s lídrem soutěže odehráli vyrovnanou partii, musíme být v plné síle. Hráčům nejde nic vyčíst, bojovali a v zápase si sáhli na dno svých fyzických možností.“

HC Bobři Valašské Meziříčí – HOKEJ Uherský Ostroh 14:7

Branky: Kukuliš Adam 2x, Smetana Václav 2x, Lekeš Jan 1x, Stuchlík Libor 1x, Krupka Tomáš 1x.

Asistence: Krupka Tomáš 2x, Smetana Václav 1x, Lekeš Jan 1x, Procházka Marek 1x, Stuchlík Libor 1x.