První zápas o bronz skončil v Boskovicích remízou

V Boskovicích jsme uhráli remízu 3:3. O umístění na třetí pozici po play off tak rozhodne poslední domácí zápas v neděli.

www.hokejostroh.czUž ve 3. minutě se nám podařilo vstřelit rychlou první branku. Od modré vystřelil Štěpán Vaněk, jeho ránu tečoval Tomáš Andrýsek a Karel Man se postaral o konečnou dorážku za záda brankáře - 0:1. Ve 12. minutě se podařilo domácím srovnat po brance Jurči. Ve 14. minutě se trefil Pelikán a skóre se obrátilo ve prospěch Boskovic. Těsně před koncem úvodní části jsme šli do pětiminutového oslabení za faul kolenem. Tři vteřiny před koncem rozhodčí opět zvedl ruku, tentokrát kvůli podražení, a v druhé části nás čekalo oslabení 5/3. Po první třetině 2:1.

První čtyři minuty a zároveň nejkritičtější část zápasu se podařilo ubránit. Domácí velkou výhodu nevyužili a v závěru přesilovky navíc faulovali. Hra se víc zklidnila a o vyrovnání stavu se postaral v 32. minutě Petr Flora. V 36. minutě přidal třetí branku Adam Rusnák a vedení se nám vrátilo zpět. Po druhé třetině 2:3.

www.hokejostroh.czV úvodu třetí třetiny jsme obdrželi dva menší tresty. Oslabení jsme opět úspěšně ubránili, po něm se naskytlo několik šancí, které jsme nedokázali proměnit. V 54. minutě se podařilo domácímu Pelikánovi doklepnout vyražený puk a srovnal na 3:3. Do konce základní hrací doby už se nám nepodařilo vrátit vedení zpět, a protože se hraje pohárově, zápas skončil remízou.

O bronzové příčce se bude rozhodovat v neděli od 17:00 v Uherském Ostrohu. Přijďte nás podpořit a užijete si poslední hokej sezóny 2021/2022! Těšíme se na Vás!

OHLAS TRENÉRA (Ivan Klauda - UO)
První třetinu jsme neodehráli dobře, zbytečně jsme chtěli ve 13 lidech s Bostonem lítat nahoru a dolů, ještě to paradoxně podpořilo náš první gól. Místo abychom takový zápas začali trpělivě a v klidu, tak lítáme po ledě jako “junioři”. Kvůli tomu jsme několikrát propadli, soupeř nás přečísloval, nedrželi jsme si místa ani v obraném pásmu, a tak se naší nezodpovědností vlastně podařilo Boskovicím ještě do konce třetiny skóre otočit. Navíc jsme v úplném závěru udělali dva naprosto zbytečné fauly, které nás poslali do šaten s minimálními šancemi na solidní výsledek. Naštěstí jsme si o první třetině všechno vyříkali, kluci se semkli, přežili i díky Šurdovi krizové oslabení a od 25. minuty už hráli přesně to, co jsme chtěli... Zápas odbojovali ve 13 lidech i s brankářem a s výsledkem 3:3 můžeme pomýšlet na 3 místo. Zřejmě nás v neděli o moc více nebude, proto zveme všechny fanoušky. Přijďte nás povzbudit na důležitý poslední zápas této sezóny, který chceme určitě vyhrát.

SKMB Boskovice vs. HOKEJ Uherský Ostroh 3:3 (2:1, 0:2, 1:0)

Sestava UO: M. Šurý (M. Peprník) — T. Andrýsek, K. Man, Š. Vaněk, D. Rauš — L. Zalubil, J. Zalubil, L. Galuška, M. Rauš, Pa. Flora, O. Klauda, A. Rusňák, E. Juračka, Pe. Flora

Sestava BOS: T. Alexa (M. Huzlík) — P. Strýček, J. Pekr, F. Beneš, F. Krejčiřík, L. Rosendorf — K. Benýšek, F. Ondráček, J. Boček, L. Kaukič, D. Plitko, L. Šmíd, A. Pelikán, Č. Sekanina, P. Jurča

Branky a nahrávky: 3. Man (Andrýsek, Vaněk), 12. Jurča (Kaukič, Beneš), 14. Pelikán (Krejčiřík) – 32. Flora Pe. (Galuška, Zalubil J.), 36. Rusňák (Flora Pa.), 54. Pelikán (Kaukič, Jurča)

Vyloučení: 3:3 (+ 5 min., OK - UO)

Rozhodčí: Marek Honza, Tomas Šico — Libor Halás, Leon Wesley