Ostrožané nezvládli ani druhé semifinále, série se vrací v neděli zpět do Uherského Ostrohu

Zápas v Kroměříži přinesl další prohru a neuvěřitelných 13 trestů pro ostrožský tým. Ostrožané padli 5:2. V neděli máme poslední možnost průběžný stav série otočit.

www.hokejostroh.czJako první se ujali vedení, stejně jako v Ostrohu, Hanáci. Ve druhé minutě se po velkém zmatku v našem obranném pásmu podařilo vsítit Hradilovi. Od této chvíle začalo naše časté vylučování a hra v oslabení. První se podařilo ubránit, v 8. minutě dokonce srovnat stav po brance Filipa Stránského 1:1. Za dvě minuty ale přišla kroměřížská odpověď. Hradil vrátil domácím vedení zpět. V 13. minutě přišla další hanácká přesilovka, kterou domácí využili a Andrýsek navýšil vedení na 3:1.

Do druhé třetiny jsme vstupovali opět v oslabení. V 27. minutě kroměřížský Zavřel skóroval při hře 4/4 a zvedl náskok na 4:1. Následovala další smršť trestů, kterou se podařilo ubránit. V poslední minutě druhé třetiny padla naše druhá branka v podání Filipa Stránského – 4:2. Těsně před odchodem do kabin tak naše naděje na zvrat utkání stále žila.

V třetí třetině se Ostrožané sice snažili dostat puk do branky všemi možnými způsoby, ale to už Kroměříž nedovolila. V 59. minutě navíc Zavřel potvrdil vítězství domácích pátou brankou.

Kroměříži zbývá k postupu už jen jedno vítězství. Třetí utkání se odehraje v neděli od 17:00 na zimním stadionu v Uherském Ostrohu. Přijďte nás podpořit a zkusíme společně zvrátit nepříznivý vývoj semifinále!

OHLAS TRENÉRA (Ivan Klauda – UO):
Zveřejníme po ukončení série.

HK Kroměříž vs. HOKEJ Uherský Ostroh 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)

Sestava UO: M. Šurý — T. Andrýsek, Š. Vaněk, R. Kučera, D. Rauš — L. Zalubil, J. Zalubil, L. Galuška, M. Rauš, F. Stránský, M. Kučera, P. Flora, O. Klauda, V. Mika, A. Rusňák, E. Juračka, P. Flora

Sestava KRO: T. Fajgl (J. Strašák) — J. Osina, M. Vávra, R. Šťastný, T. Andrýsek, M. Nesrsta, J. Jergl, P. Zeman — F. Laciga, J. Jelínek, J. Morev, P. Zavřel, D. Hubík, A. Hradil, J. Podešva, D. Matula, J. Matějka, L. Světlík, M. Blinka, O. Dufek, K. Knápek

Branky a nahrávky: 2. Hradil (Matějka), 8. Stránský (Flora), 9. Hradil (Matějka), 14. Andrýsek (Jergl, Světlík), 27. Zavřel (Andrýsek), 40. Stránský (Flora), 59. Zavřel

Vyloučení: 3:13

Rozhodčí: Michal Brzobohatý, Ivan Čuňočka — Kamila Smetková, Dominik Viskot