Těsná porážka ve Velké Bíteši, deset minut na obrat nestačilo

hc SVBProti Velké Bíteši se nám uhrát body opět nepodařilo. Přestože jsme si se soupeřem, který hrál v deseti hráčích, vytvořili během úvodní třetiny nespočet šancí, ale stav byl po první siréně pouze nerozhodný 1 : 1. Katastrofická byla prostřední perioda, ve které domácí dali, díky naší lehkovážnosti, tři slepené góly. Závěrečná část začala nešťastným přesilovkovým gólem a Velká Bíteš už vedla 5 : 1. V poslední desetiminutovce zápasu Ostrožané téměř nepustili domácí z jejich obranného pásma a vstřelili tři hezké branky, ale vyrovnávací gól jsme nedali, ani při více jak minutové power play.

Poslední zápas základní části nás čeká v neděli 23. února od 17:00 hodin, kdy doma hostíme lídra a nyní už jistého vítěze úvodní části soutěže horácký tým HHK Velké Meziříčí. To bude generálka na PLAY OFF, které začíná ve středu 26. února a víme, že budeme díky konečnému 3. místu v soutěži zahajovat na ostrožském ledu, soupeře nám přisoudí až závěrečné kolo.

HC Spartak Velká Bíteš - HOKEJ Uherský Ostroh   5 : 4 (1 : 1, 3 : 0, 1 : 3)

Branky a nahrávky: 10. Pospíšil (Šidák), 23. Bustin (Novák), 29. Novák (Šidák, Pospíšil), 39. Bednář (Rosendorf, Novák), 42. Šidák (Novák) – 3. Zalubil J., 50. Rauš D. (Zalubil L.), 52. Flora Pavel (Stránský, Galuška L.), 54. Flora Pavel (Stránský, Galuška L.)

Rozhodčí: Karpíšek, Kohoutek- Nechvátal, Paul.

Vyloučení: 5:3