Na úvod přípravy muži zaváhali v Kroměříži, dnes hrají v 18 hodin v Hodoníně

anton kmPrvní přípravný zápas sehráli muži ve čtvrtek 22.8. v Kroměříži. Úvod utkání byl bruslařsky náročný pro obě strany a i přes lepší pohyb domácích se Ostrožané dostali do vedení díky přesné střele Víta Miky. Na konci první třetiny Hanáci vyrovnali a během druhé třetiny byli lepším týmem, přesto i po druhé části bylo skóre vyrovnané. Naopak poslední třetina byla v režii Ostrohu, ale žádná z vyložených šancí neskončila gólem. V poslední minutě zápasu rozhodl domácí útočník Merta o konečném výsledku 5:4 pro Kroměříž.

Ve středu 28.8. v 18 hodin je na programu druhé přípravné utkání. Na ledě loňského mistra SHKM Hodonín se pokusí svěřenci Ivana Klaudy a Jána Valúcha odčinit porážku z minulého týdne.