Postupujeme do semifinále PLAY OFF, Uherský Brod porážíme 4 : 3

HC UB HOKEJ UO 2 1To, po čem jsme tolik toužili se nakonec podařilo. Vysněný postup do dalšího kola proti SHKM Hodonín se v nedělním podvečeru podařilo vyplnit, Dvě třetiny rozhodujíciho třetího zápasu čtvrtfinále PLAY OFF proti brodským Spartakovcům jsme byli jasně lepší a vyhrávali jsme 4 : 1, a to fantóm v masce na soupeřově straně mocně čaroval, aby skóre nebylo dvojnásobné... Závěrečná pasáž se z naší strany stala selankou a horko - těžko jsme uhájili vítězství v poměru 4 : 3, které nás posunulo do další etapy vyřazovací části soutěže. Na konečném výhře se nejvíce podíleli bratři Marek Rauš a David Rauš, kteří v zápase zaznamenali každý dva kanadské body. O postup se nebývalou měrou zasloužila ostrožská brankářská jednička Viktor Valúch, který byl po celou série neskutečnou oporou a hlavně díky němu jsme mohli snít o postupu.

Před velice krásnou návštěvou téměř sedmi set diváků se odehrával boj o všechno, ve kterém byli nakonec šťastnější hokejisté Ostrohu, kteří si semifinále zahrají po třech letech, když v minulosti dvakrát skončili na hokejovém umu týmu z Kroměříže.

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Spartak Uherský Brod  4 : 3 (2 : 0, 2 : 1, 1 : 2)

Branky a asistence: 15. Rauš Marek (Rauš David), 19. Stránský (Rauš David , Flora Pavel) 23. Mika (Kučera), 37. Rauš Marek (Stuchlík, Zalubil Jakub) – 34. Vaculín (Heča), 49. Vaculín (Kužílek), 59. Budil (Podešva, Tomek)

Rozhodčí: Coufal, Šiška – Goňa, Jurčík

Vyloučení: 8:11, navíc TS v čase 43:40 na UO (neproměněno) a 10´OT Tomek (UB)