Všechna soutěžní utkání s diváckou kulisou jsou povolena pouze na sezení

covVážení diváci a fanoušci,

Poslední Vládní nařízení spojené s vyhlášením nouzového stavu ze dne 26.11.2021 nařizuje mimo jiné v článku II. bodu 13) upravující konání sportovních utkání ve vnitřních prostorách, bod d) vzdálenost diváků od sportovní plochy musí být nejméně 2 metry a všichni diváci musí být usazeni.

Z těchto důvodů jsme na tribuně našeho zimního stadionu vytvořili místa na sezení pomocí očíslovaných lavic a takto můžeme dostat limitovaný počet 200 sedících diváků na utkání, kdy každý bude mít své místo na sezení. Upozorňujeme tedy, že všichni diváci budou moci sledovat utkání pouze z tribuny a příslušného ochozu.   

Poněvadž je v hale s ledovou plochou poměrně velký chlad, proto doporučujeme všem divákům, aby si vzali s sebou na sezení podsedák nebo deku.

PRO KAŽDÉHO, KDO VSTUPUJE DO PROSTOR ZIMNÍHO STADIONU PLATÍ POVINNOST PLNOHODNOTNÉHO ZAKRYTÍ ÚST A NOSU RESPIRÁTOREM AŽ DO DOBY, KDY ZIMNÍ STADION OPUSTÍ !!!

Samozřejmě stále platí platná nařízení vztahující se na vstup do vnitřních prostor budov a je třeba se u vstupu jimi prokazovat :

- Potvrzením o započatém očkování + PCR test s negativním výsledkem, ne starším než 72 hodin
- Potvrzením o prodělání nemoci Covid-19 v posledních 180 dnech
- Potvrzením o druhé dávce očkování, starším více než 14 dní
- Potvrzením o aplikaci jednodávkové vakcíny, starším více než 14 dní

Proto Vás prosíme, aby jste si platná potvrzení o bezinfekčnosti před vstupem do zimního stadionu připravili a osoby provádějicí kontrolu je jen zkontrolují.

Potvrzení lze předkládat v aplikaci TEČKA v mobilním telefonu, nebo fyzicky v tištěné podobě na platném dokumentu (CERTIFIKÁTU) s QR kódem.

Děkujeme Vám, že dodržujete vydaná nařízení a opatření ...

 

Za HOKEJ Uherský Ostroh, z.s.

Rostislav Polehňa - předseda a Bronislav Zápařka - generální manažer