Potvrzeno, derby s Brodem se hraje v Uherském Hradišti, pokyny pro diváky

HC SPARTAK logoVčera odpoledne byla hokejovým svazem oficiálně potvrzena změna místa soutěžního utkání Krajské ligy mužů mezi HOKEJ Uherský Ostroh a HC Spartak Uherský Brod, která se odehraje z důvodu umožnění divácké návštěvy do 500 diváků na zimním stadionu v Uherském Hradišti.

Zápas začíná od 18:30 hodin a bude se odehrávat za zvýšených hygienických opatření odpovídajícím mimořádným opatřením ministerstva zdravotnictví (MZ) účinných od dne 24.září 2020.

Z těchto důvodů jsou vytvořeny na zimním stadionu v Uherském Hradišti podmínky pro účast divácké veřejnosti na zápase, kde jsou nad střídačkami obou mužstev připraveny dva oddělené divácké sektory - sektor F (pro diváky z Uherského Brodu) a sektor G (pro diváky z Uherského Ostrohu) každý o kapacitě 240 osob, ostatní prostory ZS budou pro diváky a ostatní veřejnost uzavřeny. Vstup do sektoru F bude probíhat vyznačeným koridorem nad střídačkami.

Sociální zařízení budou v provozu na tribuně mezi oběma diváckými sektory a dále budou otevřeny standardní toalety pro veřejnost, které se používají při všech zápasech. Vstup do sportovní haly bude probíhat hlavním vstupem, kde bude otevřena od 17:45 hodin pokladna pro prodej vstupenek, které budou prodávány pouze na sezení, a to na konkrétní sedadlo v daném sektoru. Diváci u pokladny oznámí prodávajícímu do jakého sektoru chce zakoupit vstupenku. Vstupné na utkání je 50,-Kč

Žádáme všechny návštěvníky utkání, aby dbali na všechny pokyny a doporučení pořadatelské služby a respektovali je.

Dle aktuálních mimořádných opatření MZ, ve všech vnitřních prostorech zimního stadionu platí povinnost plnohodnotného zakrytí úst a nosu ochrannými prostředky (dále jen „rouška“). Za ochranné prostředky dýchacích cest (nos, ústa) se v celém materiálu považuje nejenom rouška, ale i ústenka, šátek, šál nebo jiné prostředky, které brání šíření kapének.

POZOR!!! Bez této ochrany úst a nosu (roušky) nebudou diváci do vnitřních prostor ZS vpuštěni!!! 

Restaurace na zimním stadionu bude přístupná pouze z prostor mimo zimní stadion - hlavním vchodem od sídliště Na Rybníku.