O Velikonocích hostí zimní stadion tři mezinárodní turnaje

Velikonoce jsou za dveřmi! My je budeme trávit překvapivě hokejem. A co vy? Program zimního stadionu je během letošních Velikonoc opravdu nabitý. Ve čtvrtek a v pátek se uskuteční mezinárodní turnaj ročníků 2015 a mladší, v sobotu se představí ročníky 2014 a v neděli starší žáci. Přijďte podpořit mladé hokejisty v silné konkurenci prestižních týmů a užijte si s námi poslední víkend provozu zimního stadionu před zahájením rekonstrukce!

Ve čtvrtek a v pátek proběhne turnaj ročníků 2015 a mladší. Zúčastní se týmy HOKEJ Uherský Ostroh, MHKM Skalica, HC Vítkovice RIDERA, HC Slavia Praha, HK Krnov, HK Havrani Piešťany, HK Sabinov, HC Lvi Břeclav, HOBA Bratislava, HC Petržalka 2010 a HC Uničov. Zahájení turnaje ve čtvrtek 8:30, ukončení 19:00. V pátek bude úvodní buly vhozeno v 7:30 a vyhlášení výsledků proběhne okolo 15:00. 

Na sobotu je naplánován turnaj čtvrtých tříd, tedy ročníků 2014. Představí se týmy HOKEJ Uherský Ostroh, HC Uherské Hradiště, Berani Zlín a HK Trnava. Turnaj startuje v 10:15, ukončení a vyhlášení výsledků v 16:00.

V neděli ukončí Velikonoční turnaje starší žáci, ročníky 2010 a 2011. O pohár se utkájí týmy HOKEJ Uherský Ostroh, HK Mladí draci Šumperk, HC Milevsko, HC Scorpions Brno a White Angels Trnava. Nedělní turnaj bude zahájen v 7:30 a ukončen v 18:15. 

Během všech dnů je otevřena i restaurace a bufet.

www.hokejostroh.cz