MLÁDEŽ: Starší žáci porazili Vsetín, mladší bodovali v Hradišti

STARŠÍ ŽÁCI (ročník 2010, 2011)

Branky a nahrávky: 15. Veselý Br. (Hudáček), 27. Skočík (Ludvík), 32. Skočík (Fiala, Ludvík), 35. Veselý Bo. (Veselý Br.), 40. Skočík (Ludvík)

Sestava UO: L. Vodárek (M. Slezák) — T. Otrusiník, M. Morava, O. Horák, B. Veselý, D. Ivan, J. Štulc — P. Tůma, O. Šprta, D. Křivák, F. Motyčka, J. Fiala, M. Hudáček, D. Skočík, V. Nejezchleba, Š. Ludvík, B. Veselý

MLADŠÍ ŽÁCI A (ročník 2012)

HC Uherské Hradiště vs. HOKEJ Uherský Ostroh 5:7

Branky a nahrávky: 14. Maňák (Fiala), 27. Zsoldos (Hudáček), 30. Hudáček (Fiala), 33. Křivák (Fiala), 35. Fiala (Hudáček), 37. Křivák, 60. Pres (Hudáček)

Sestava UO: F. Benda (P. Omasta) — J. Maňák, R. Zsoldos, M. Hudáček, M. Cícha, M. Pres, J. Kujíček, T. Morava, M. Solovjov, T. Beránek, J. Frolek, H. Nožička, D. Křivák, J. Fiala

OHLAS TRENÉRŮ:
„Při našem zápase v Uherském Hradišti byl problém s chlazením ledové plochy. Nevím jestli to bylo nekvalitní plochou, ale celému utkání chyběla jiskra. Nakonec jsme se tak po hodině hry protrápili k vítězství.“

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

HOKEJ Uherský Ostroh vs. HC SPARTAK Uherský Brod 7:9

Branky a nahrávky: Šudřich(Klauda), Šudřich, Šudřich, Ondruš(Klauda, Šudřich),Klauda(Šudřich, Bilavčík), Šudřich(Koleňák, Marta), Šudřich(Klauda)

Sestava UO: Menšík, Šudřich - Klauda - Koleňák, Klaudová - Bilavčík, Marta - Kolář - Ondruš, Urban - Mertová

„Začali jsme velice dobře a hned po první krásné akci ve 21. vteřině vedli 1:0. Zápas byl dvě třetiny vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Od 3. třetiny se začala projevovat lepší fyzická připravenost Uherského Brodu, který měl více sil. Ze začátku třetiny jsme dostali 2 rychlé a laciné branky a prohrávali 4:7. Ještě jsme se v rozmezí 48. a 50. minuty dokázali vrátit do zápasu a velice rychle vyrovnali na 7:7, ale vzápětí, asi velkou euforií a nesoustředěností, z vyrovnání dostaneme hned z buly velmi zbytečnou vítěznou osmou branku Uherského Brodu. Ten se touto brankou vrátil do hry a byl v závěru zápasu lepším týmem, což potvrdil i devátou brankou čtyři minuty před koncem. V posledních dvou minutách naše děti ještě zabojovaly a dokázaly dokonce vstřelit osmý gól, bohužel už těsně po siréně, a tak ho rozhodčí správně neuznal. Zápas rozhodlo naše neproměňování vyložených šancí a lepší fyzička soupeře, který dokázal na rozdíl od nás velice dobře a lehce bruslit po celou dobu utkání. Na druhou stranu musíme naše děti pochválit, že dokázaly odehrát i v 10 a některé po dlouhé nemoci slušné utkání. Ukázaly hezké hokejové akce se zakončením a určitě se naše výkonnost zvedá. Zápas vyšel velice dobře Sebastianovi Šudřichovi, který dal v utkání 5 branek a na zbylé dvě ještě nahrál. Taky velmi slušně po dlouhé nemoci odchytal kvalitní utkání Damian Menšík.“

2. TŘÍDA (ročník 2016)

Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh

„V neděli sehráli naši nejmenší hokejisté soutěžní utkání ve Zlíně. Rozděleni na dvě souběžně hrající skupiny A i B, kde kluci z Béčka plnili svoje povinnosti, a hlavně šlo vidět, že se hokejem bavili. I když se skóre u této kategorie nepočítá, tak si se soupeřem poradili a slavili výhru. Kdežto na druhé polovině hrající A skupina, jako by se soupeře zalekla hned od samého začátku a už se do zápasu nedokázali nijak vrátit.“