FINÁLOVÁ SKUPINA STARŠÍCH ŽÁKŮ POKRAČUJE: Zbytečná porážka s Boskovicemi a vybojované vítězství v Hodoníně

www.hokejostroh.cz„V sobotu 11. března jsme hostili Minervu Boskovice a „chovali“ jsme se opravdu jako pravý hostitel… Soupeři jsme nabídli neskutečný počet brejkových situací a z nich plynoucí samostatné nájezdy. I když jsme v průběhu utkání několikrát skóre dotáhli, vzápětí přišla další hrubka a výsledkem byla zasloužená porážka. Přitom soupeř byl k poražení.

V neděli 19. března jsme zajížděli na led Hodonína, kde nás čekal těžký soupeř. Oproti zápasu s Boskovicemi kluci přistoupili k utkání mnohem zodpovědněji, možná pod tíhou vědomí, že Hodonín má opravdu kvalitní mužstvo. Až na začátek druhé třetiny, kdy jsme hned v 1. minutě dvakrát inkasovali, bylo utkání velmi vyrovnané a v závěrečné části jsme Hodonín i povětšinu přehráli. Výsledkem byl obrat skóre v poslední desetiminutovce a naše vítězství. Rádi bychom se ještě vrátili k jednomu okamžiku třetí třetiny, kdy nejlepší hráč domácích Šimon Flamík odvolal vyloučení našeho hráče za faul, který na něj byl odpískán. Za toto gesto fair play má od našeho týmu palec nahoru, že i v žákovské kategorii jsou hráči, kteří i za vyrovnaného stavu toto udělají.“      

Roman Němčický a Stanislav Veselý, trenéři starších žáků

 

HOKEJ Uherský Ostroh – SKMB Boskovice 5:9 (2:2, 3:4, 0:3)
Góly: Němčický 2, Veselý Bo., Nevídal Dom, Ludvík
As. Němčický 2, Nevídal Dom. 2, Břečka, Stýblo, Čermák

SHKM Hodonín – HOKEJ Uherský Ostroh 4:5 (1:1, 3:2, 0:2)
Góly: Veselý Bo. 3, Sladký, Stýblo
As. Němčický, Straka

 

Sestava: 
Nevídal Da. (Vopravil L.) – Ivan D., Štulc J., Stýblo J., Jakeš V., Čermák B., Veselý Br., Sladký M. – Skočík D., Ludvík Š., Veselý Bo. – Nevídal Do., Němčický V., Straka Š. – Šácha J., Břečka V.