Ostrožané budou reprezentovat Zlínský kraj na mládežnickém MČR

hokejostroh.czVe čtvrtek 20. ledna začíná v Litoměřicích a Děčíně mládežnické Mistrovství České republiky krajů. Potrvá až do neděle a tým Zlínského kraje je složen celkem ze sedmi hokejových klubů (Brumov-Bylnice, Kroměříž, Rožnov pod Radhoštěm, Uherské Hradiště, Uherský Ostroh, Vsetín a Zlín). Za HOKEJ Uherský Ostroh se na ledě představí obránce Marek Wasserbauer, jako náhradníci byli povoláni Tomáš Kaděra a Adam Korbel.

Týmy jsou rozděleny do dvou sedmičlenných skupin, ve kterých odehrají „každý s každým“ celkem šest utkání. Tým Zlínského kraje odehraje svá utkání v Děčíně, kde je domov pro skupinu B. Vítězové skupin se v neděli potkají v boji o zlato, týmy na druhém místě o bronz.

NOMINACE ZLÍNSKÉHO KRAJE:

Brankáři: David Skácel (Kroměříž), Radek Šimšálek (Brumov-Bylnice).

Obránci: Marek Wasserbauer (Uherský Ostroh), Václav Sadílek (Vsetín), Jáchym Mořkovský, Tomáš Mikel (Zlín), David Dobeš (Kroměříž), Štěpán Grebeníček, Martin Řimák (Uherské Hradiště).

Útočníci: Štěpán Drozd (Vsetín), Dominik Kos, Alex Nesrsta, Alexandr Paták, Jan Valášek (Zlín), Šimon Pláňava, Kamil Večerka (Kroměříž), Matěj Holba (Brumov-Bylnice), David Miklas (Rožnov pod Radhoštěm).

Náhradníci: Tomáš Kaděra, Adam Korbel (Uherský Ostroh), Jakub Frolo, Michael Kučný (Vsetín), David Běták, Tadeáš Schmied (Zlín), Matěj Ročák (Brumov-Bylnice), David Havlík (Kroměříž), Vojtěch Matějíček, Filip Šupka (Uherské Hradiště).

ROZPIS UTKÁNÍ:

20. ledna 12:30 - Zlínský kraj vs. Jihomoravský kraj

20. ledna 17:45 - Plzeňský kraj vs. Zlínský kraj

21. ledna 10:45 - Zlínský kraj vs. Středočeský kraj

21. ledna 16:00 - Jihočeský kraj vs. Zlínský kraj

22. ledna 10:45 - Zlínský kraj vs. Karlovarský kraj

22. ledna 17:45 - Zlínský kraj vs. Moravskoslezský kraj