Ohlédnutí za sezónou 2019/20 u kategorie druhých a třetích tříd

IMG 20191227 WA0004Malí hokejisté už mají za sebou první hokejové krůčky a zkušenosti z minulé sezóny druhých tříd. Letošní ročník 2019/2020, ve kterém děti hrály minihokej v kategorii 2. a 3. tříd prověřila nejen je samotné, ale troufám si říct, že i rodiče a trenéry.

Za celou sezónu bylo jen pár víkendů, které jsme nebyli "na zimáku". Svazový program jsme doplnili o krásné domácí turnaje uspořádané panem Strakou, díky moc.

Ve druhých třídách už někteří hokejisté, oproti loňskému roku, dokázali používat základní hokejové dovednosti jako klička, přihrávka, střela a tak byli v zápasech k vidění nádherné hokejové akce spojené s vítězstvím. Děti si hokejové dovednosti postupně osvojují a mají chuť se učit. Chtěl bych vyzvednout i jejich bojovnost, kdy jsme například ve Vsetíně dokázali odehrát velmi pěkné zápasy i přesto, že nám jeden hráč chyběl, nic jsme nevzdali a bojovali až do konce zápasu.

Ve třetích třídách máme za sebou první "seznamovací" sezónu. Minihokej 3 na 3 v této kategorii přinesl zajímavé a těžké zápasy, se kterýma se malí hokejisté prali statečně. Za zvládnutí těchto náročných zápasů, kdy proti nám častokráte nastoupil odrostlejší soupeř, všechny naše malé hokejistky a hokejisty obdivuji a mají od nás trenérů velkou pochvalu. 

Někteří naši vyspělejší hráči (ročník 2011 a 2012) už naskočili a snažili se vypomoci i v zápasech čtvrtých tříd, kde se mezi staršími vůbec neztratili.

Poděkování nejen za uplynulou sezónu patří Všem, ať už jsou to ti nejmenší, kteří nám pomáhali, když bylo potřeba - holčičky, rošťáci anebo naopak tahouni a dříči, pro které je hokej vášeň.

Nesmíme také zapomenou na poděkováním Vám všem rodičům, dědečkům, babičkám, sourozencům, kteří nám pomohli svým zaujetím pro sport zvládnout náročnou hokejovou sezónu 2019/20.


​Těšíme se na další společné sportovní zážitky v příští sezóně.

Za tým trenérů přípravek  2. a 3. tříd Jan Frolek

IMG 20191205 WA0015