Ostrožané s Brumovem-Bylnicí opět jen napůl úspěšní

DSC 0024Mladší i starší žáci uzavřeli třetí čtvrtinu soutěže, když přivítali na svém ledě výborný celek z Brumova – Bylnice. Starší žáci, kterým se v posledních kolech herně, ani výsledkově nedaří, tahali od začátku za kratší konec a nakonec prohráli jasně 1:8. Mladší žáci, rovněž oslabeni o nemocné, nebo do starších „zapůjčené“ hráče, měli na výpomoc hráče z pátých tříd. Odehráli bojovné utkání, ve kterém byli sice od začátku herně lepší, ale soupeř předvedl výborný výkon a naši mladíci museli o vítězství bojovat až do samotného závěru. Vedení nakonec udrželi až do konce a v této sezoně zvítězili již podvacáté v řadě!

Mladší žáci:

Do utkání jsme vstoupili velmi aktivně. Dobrým bruslením jsme soupeře přehrávali a vytvořili si spoustu šancí, ale zakončení bylo buď nedůrazné nebo jsme chtěli všechno dávat až do prázdné. Nakonec se nám, ale výborného soupeřova gólmana podařilo překonat a po první třetině jsme vedli 2:0. Ve druhé části brumovští hokejisté přidali na bruslení a v důrazu v zakončení a naráz byl v půlce zápasu stav nerozhodný 3:3. Na začátku poslední třetiny šli brumovští dokonce do vedení. Ostrožané naštěstí nechtějí prohrávat, a jak už letos poněkolikáté, dokázali zabrat a třemi góly otočili výsledek ve svůj prospěch. Gólem při hře bez brankáře hostí, jsme jistili výhru v poměru 7:5.

Slovo trenéra: "Bojovné utkání, ve kterém kluci museli makat až do konce. Soupeř hrál velmi dobře, my jsme měli v závěru více sil. Škoda jen, že takových soupeřů, se kterými by se hrály vyrovnané zápasy, není v soutěži více…"

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Brumov-Bylnice 7:5 (2:0, 2:3, 3:2)

Branky: Vlk Filip 2x, Korbel Adam 2x, Dobřecký Adam 1x, Stuchlík Patrik 1x, Kočica Vojta 1x,.

Asistence: Dobřecký Adam 3x, Korbel Adam 1x, Jestřabík Tomáš 1x, Vlk Filip 1x,

DSC 0061 2Starší žáci:

Starší žáci nastoupili proti soupeři, který byl celkově hokejovější a navíc velmi dobře bruslil. Což ukazoval hned od začátku utkání. Byl všude o krok dříve a z toho pramenily i jeho šance. My jsme si skoro žádné brankové příležitosti nepřipravili a hosté již v první třetině vstřelili 4 branky a prakticky rozhodli o výsledku. V druhé části šli dokonce do vedení 6:0, až pak se nám podařilo vsítit, alespoň čestný úspěch. V závěru jsme již z povinnosti dohrávali utkání a brumovští zatížili naše konto ještě dvěma góly a odvezli si naprosto zaslouženou výhru 1:8.

Slovo trenéra: "Dnes nám to v nemocemi oslabené sestavě herně moc nešlo. Soupeř nás předčil ve všech činnostech a odváží si zasloužené vítězství."

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Brumov-BYlnice 1:8 (0:4, 1:2, 0:2)

Branky: Smetana Václav 1x

Asistence: Kukuliš Adam 1x.