Žáci vyloupili Zlín

20180927 160253Mladší i starší žáci úspěšně vstoupili do nového roku 2020 na hřišti zlínských Beranů. Mladší, po vyrovnané první třetině, se rozehráli ke skvělému výkonu a nasázeli překvapenému a bezzubému soupeři 18 branek. Starší svého rivala rovněž přehráli, ale museli o body bojovat až do samotného konce.

Mladší žáci:

Oba týmy vstoupily do zápasu velmi aktivně a dobře bruslící soupeř byl našim hráčům vyrovnaným protivníkem. Hra měla spád a obě mužstva si vytvářela brankové příležitosti. Zlínští mladíci šli hned z první akce do vedení, Ostrožané si ho dvěma brankami vzali zpět, ale soupeř v zápětí opět srovnal. Po čtyřech minutách hry tak na ukazateli skóre svítil stav 2:2. Až těsně před první sirénou jsme se výrazněji prosadili a utekli třemi hezkými brankami do vedení 2:5. Od té doby se utkání zlomilo a branky už stříleli jen hosté. Od druhé třetiny se projevila naše větší hokejová vyzrálost. Pohlídali jsme si soupeřovo snažení hned v zárodku protiakcí a v ofenzívě jsme je jasně přehrávali, což se projevilo i na skóre. V druhé části jsme přidali dalších pět branek a v poslední, kdy se protočili na postech útočníci s obránci, jsme přidali dalších osm...

Slovo trenéra: "Výborné utkání, ve kterém jsme byli od půlky první části lepším týmem. Kluky to dnes bavilo a bylo to vidět i na výkonu. První třetina byla ještě vyrovnaná, od druhé jsme soupeře zatlačili do jeho pásma, kde se pak zbytek zápasu většinou hrálo a po pěkných kombinacích jsme se prosadili i střelecky."

PSG Berani Zlín – HOKEJ Uherský Ostroh  3:18

Branky: Vlk Filip 6x, Dobřecký Adam 4x, Korbel Adam 3x, Stuchlík Patrik 2x, Polehňa Vojta 1x, Žák Darek 1x, Wasserbauer Marek 1x,

Asistence: Kočica Vojta 5x, Dobřecký Adam 3x, Polehňa Vojta 3x, Korbel Adam 2x, Jestřabík Tom 2x, Wasserbauer Marek 2x, Stuchlík Patrik 2x, Vlk Filip 1x, Žák Darek 1x,

Starší žáci:

Starší žáci v utkání druhého s třetím týmem tabulky odehráli velmi solidní utkání. Soupeř byl poměrně kvalitní, měl tři vyrovnané lajny a dobře bruslil. V zápase jsme začali lépe a po první třetině jsme vedli 2:0. Druhou třetinu ovládl zase lépe bruslící soupeř, který snížil na rozdíl jediné branky. V poslední třetině, ale naši borci prokázali větší vůli po vítězství a dvěma brankami rozhodli utkání ve svůj prospěch.

Slovo trenéra: "Utkání ukázalo, že můžeme vyhrát partie i s dobrými týmy. Soupeř hrál výborně, ale naši kluci bojovali až do konce a utkání odmakali, přestože již v závěru tahali nohy. Podržel nás brankář, což byl důležitý základ k celkovému vítězství."

PSG Berani Zlín – HOKEJ Uherský Ostroh  2:5

Branky: Smetana Václav 2x, Kukuliš Adam 1x, Procházka Marek 1x, Lekeš Jan 1x,

Asistence: Lekeš Jan 1x, Kukuliš Adam 1x, Lisý Matúš 1x, Smetana Václav 1x,