Žáci vévodí ligovým soutěžím

CD94462B ADAA 4B8E 8F7C 638CE6F86F20Liga Zlínského kraje mladších a starších žáků uzavřela svoji polovinu a velkou radost nám dělají obě mužstva. Po polovině odehraných duelů se oba týmy vyhouply na špičku celého pelotonu soutěže. Zvlášť u starších žáků je to milé překvapení, ale je vidět, že tvrdá práce přináší ovoce. Mladší i díky nemocem nebo absenci klíčových hráčů, kteří nastoupili za starší žáky, měli pomalejší vstup do soutěže. Nyní se ale dostali do loňské formy a natáhli vítěznou sérii na dvanáct utkání v řadě!

Mladší žáci:

HC Brumov – Bylnice:

Díky nemoci, která skolila hned čtyři naše klíčové hráče, jsme zápas s Brumovem odehráli zápas v deseti statečných… Kluci, ale zabojovali i za nemocné a nechali na ledě všechno. Soupeře, který nastoupil v plné síle, jsme na začátku přehrávali a vytvořili si tříbrankový náskok. Postupem času začali sice docházet síly, soupeř zkorigoval, ale závěr jsme si zkušeně pohlídali a nepustili brumovské mladíky ani k závěrečné power play.

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Brumov – Bylnice  3:2

Branky: Dobřecký Adam 2x, Luža Martin 1x.

Asistence: Kočica Vojta 1x, Polehňa Vojta 1x, Nevídal Dom 1x, Korbel Adam 1x.

HC Spartak Uherský Brod:

Derby s Brodem jsme neodehráli nejlépe. Dvě třetiny nám byl okresní rival vyrovnaným soupeřem, když mu zvláště naše individuální chyby. dávali šanci na dobrý výsledek. Domáci celý zápas držel nad vodou výborný výkon jejich gólmana, který nám pochytal spoustu šancí. Nicméně v závěru se projevila naše větší individuální herní zkušenost. Výsledek zápasu jsme v závěrečné pětiminutovce nejdříve srovnali a poté otočili.  Při závěrečné hře soupeře bez brankáře jsme vítězství ještě pojistili šestou brankou do prázdné klece.

HC Spartak Uherský Brod – HOKEJ Uherský Ostroh  4:6

Branky: Dobřecký Adam 3x, Vlk Filip 3x

Asistence: Kočica Vojta 3x, Dobřecký Adam 2x.

HK Kroměříž:

Utkání s tradičním soupeřem jsme začali velmi dobře a v první třetině jsme šli do vedení 3:0. Ve druhé třetině jsme dost polevili a dovolili soupeři snížit na rozdíl jediného gólu. Naštěstí po přestávce jsme si náskok vzali zpět a odskočili na rozdíl tří branek, který jsme i udrželi do konce utkání.

HOKEJ Uherský Ostroh – HK Kroměříž  7:4

Branky: Kočica Vojta 2x, Stuchlík Patrik 2x, Dobřecký Adam 1x, Wasserbauer Marek 1x, Jestřabík Tomáš 1x.

Asistence: Wasserbauer Marek 2x, Dobřecký Adam 1x, Korbel Adam 1x, Polehňa Vojta 1x, Jagoš Filip 1x, Vlk Filip 1x, Jestřabík Tomáš 1x.

Starší žáci:

S Brumovem se hrál oboustranně útočný hokej s množstvím šancí na obou stranách. Po vyrovnané první třetině, padlo rozhodnutí v druhém dějství, kdy jsme odskočili na rozdíl tří branek. Obě mužstva měla spoustu gólových situací, naši kluci je uměli líp proměnit, a proto zaslouženě zvítězili 9:6.

HOKEJ Uherský Ostroh – HC Brumov – Bylnice 9:6

Branky: Lekeš Jan 5x, Smetana Václav 1x, Procházka Marek 1x, Peterka Martin 1x, Stuchlík Libor 1x.

Asistence: Smetana Václav 5x, Kukuliš Adam 3x, Zalubil Jan 1x, Lisý Matúš 1x, Zalubil Jan 1x, Lekeš Jan 1x.

Ostrožští mladíci rozhodli utkání již v první třetině, když soupeři nasázeli pět branek. Když ve druhém dějství přidali ještě čtyři góly, bylo rozhodnuto. Zbytek utkání již kontrolovali a dovedli bez problémů do vítězného konce.

HOKEJ Uherský Ostroh – HK Kroměříž 11:2 (5:0, 4:1, 2:1)

Branky: Smetana Václav 4x, Lekeš Jan 2x, Zalubil Jan 2x, Kukuliš Adam 1x, Mach Adam 1x, Procházka Marek 1x.

Asistence: Lekeš Jan 4x, Kukuliš Adam 2x, Procházka Marek 2x, Stuchlík Libor 2x, Lisý Matúš 2x, Smetana Václav 2x, Zalubil Jan 1x, Pěchula Filip 1x,