Ostrožané porazili doma také břeclavské Lvy (+VIDEO)

DSC 0216Ve vloženém 10. kole ve čtvrtek 14.11. jsme na ostrožském ledu přivítali aktuálně šestý tým tabulky, takže se jednalo o souboj sousedících klubů, neboť Ostrožané se nacházeli na páté pozici. Hned v úvodu jsme si vypracovali dvě gólové šance, ale překvapivě soupeř šel do vedení, když Zháňal přesnou střelou do šibenice využil ve 3. minutě první střeleckou příležitost hostí, 0 : 1. O vyrovnání se postaral v 6. minutě krásnou střelou pod víko Vít Mika, 1 : 1. Rozhodnutí padlo během první minuty prostředního dějství, ve které se přesně trefil Radim Antonovič a Vilém Galuška a vedli jsme 3 : 1. Lvi nesložili zbraně a častokráte nás dobrou kombinační hrou dostávali do úzkých a jen díky parádním zákrokům Michala Šurého jsme drželi dvojbrankové vedení. Když přidali Marek Rauš a Filip Stránský další dvě branky, vedli jsme již 5 : 1 a vše se zdálo být jasné. Soupeř sice snížil v poslední minutě na 5 : 2, to již bylo brankově v druhé části všechno.

V závěrečné pasáži daly oba týmy dva góly a konečné skóre se tak zastavilo na cifře 7 : 4. Ostrožané předváděli během utkání kvalitní ofenzivní výkon, ale bojovní Lvi jim srdnatě sekundovali, když se v útočné fázi kombinacemi a křídelní hrou dostávali do šancí a v defenzivě se opírali o velmi solidní výkon mladého brankáře Filipa Krále. jenž pochytal celou řadu šancí domácích střelců.

Tímto vítězstvím se posunujeme na čtvrté místo tabulky na tříbodový dostřel první trojici Boskovice, Velké Meziříčí a Uničov.

Nejlepším hráčem zápasu na naší straně byl vyhlášen po zásluze gólman Michal Šurý.

HOKEJ Uherský Ostroh - HC Lvi Břeclav  7 : 4 (1 : 1, 4 : 1, 2 : 2)

Branky a nahrávky: 6.Mika (Galuška V.,Antonovič), 21. Antonovič, 21.Galuška L.(Flora Pavel), 31. Rauš M. (J.Zalubil), 35. Stránský (Flora Pavel), 41. Antonovič (Žabčík), 41. Galuška V. (Galuška L., Kučera) – 3. Zháňal (Gabriška, Průdek), 40. Gabriška, 53.Gabriška (Guldan), 60. Juránek (Lenkovič, Guldan)

Rozhodčí: Čech – Halás, Šobáň.

Vyloučení: 4:1 navíc 10´OT Hrbatý (BV)