Starším žákům se podařil vstup do finálové skupiny

www.hokejostroh.cz„Do úvodního zápasu finálové skupiny krajské ligy starších žáků proti HCM Warriors Brno jsme vstupovali po třítýdenní pauze a první třetina tomu výkonem i výsledkem odpovídala… Soupeř byl lepší a zaslouženě po úvodní části vedl 1:2. Na začátku druhé třetině se nám podařilo v přesilovce vyrovnat a v polovině zápasu jsme Warrioru zasadili rozhodující úder. V rozmezí 32. – 35. min jsme vsítili čtyři branky a zajistili si tak slušný náskok před poslední třetinou. Ve třetí třetině, přes řadu šancí na obou stranách, nás podržel Dan Nevídal v bráně. Podařilo se vstřelit další tři branky a dovést zápas v klidu do vítězného konce. Jsme rádi, že jsme úvodní domácí zápas zvládli, protože teď nás čekají 4 zápasy na hřištích soupeřů. Za zmínku ještě stojí, že poprvé v sezóně jsme hráli na kompletní tři pětky, neboť po 2,5 roku se vrátil zpět k hokeji Viktor Jakeš a z Uh.Hradiště k nám přišli na hostování Jirka Stýblo a Michal Sladký (za což Uherskému Hradišti děkujeme!!!).“