MLÁDEŽ: Kategorie žáků odehrály vyrovnaná utkání se Zlínem

STARŠÍ ŽÁCI (ročníky 2010, 2011)

Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 8:8 (3:1, 4:4, 1:3)

Starší žáci ve Zlíně předvedli dokonalý obrat. První gól v utkání vstřelil Uherský Ostroh, následně ale pět inkasoval. Berani na začátku druhé třetiny vedli dokonce 5:1. Nicméně Ostrožané se nevzdali a začali soupeře dotahovat. Přetahování o vítězství skončilo nerozhodným stavem 8:8.

Branky a nahrávky: 4. Ivan (Veselý Bo.), 26. Veselý Bo., 31. Veselý Bo. (Veselý Br.), 33. Veselý Bo., 40. Veselý Br. (Veselý Bo.), 50. Ivan (Ludvík), 52. Veselý Bo. (Ludvík), 60. Veselý Bo. (Veselý Br.)

Sestava UO: Vodárek (Slezák) — Otrusiník, Morava, Žák, Horák, Veselý Bo., Štulc, Ivan — Ludvík, Kret, Veselý Br., Martinka, Šimek, Skočík, Nejezchleba, Tůma

MLADŠÍ ŽÁCI B (ročník 2013)

Berani Zlín vs. HOKEJ Uherský Ostroh 9:8 (2:1, 2:5, 5:2)

www.hokejostroh.czBranky a nahrávky: 8. Šudřich, 22. Zsoldos (Marta), 22. Šudřich, 24. Morava (Klauda), 28. Šudřich (Klauda), 36. Zsoldos, 44. Klauda (Šudřich), 47. Kolář (Klauda)

Sestava UO: Menšík — Zsoldos, Svoboda, Marta, Pecha, Klauda, Kolář, Bilavčík, Šudřich, Mertová, Klaudová, Morava

OHLAS TRENÉRŮ:
„Naše 5. třída téměř celý zápas senzačně ve Zlíně vedla, ale nakonec těsně 9:8 padla. Odehráli jsme jeden z nejlepších zápasů letošní sezóny. Velmi dobře chytal náš brankář Damian Menšík, který se každým zápasem, stejně jako i ostatní hráči zlepšuje. Vydrželi jsme na dvě pětky hrát celý zápas vyrovnaný hokej a byla jen škoda a větší štěstí v závěru pro Zlín, že jsme zápas do vítězného konce nedotáhli. Nesoustředěnost v začátku třetí třetiny a tíha zodpovědnosti za výsledek v závěru zápasu nás stálo vítězství a dva body. V každém případě děti zaslouží pochvalu za bojovnost a odvedený výkon, ale musíme v tréninku a přípravě na zápasy stále pracovat…“

4. TŘÍDA (ročník 2014)

HK Kroměříž vs. HOKEJ Uherský Ostroh

„Náš A tým odehrál v Kromeříži vyrovnaný zápas, naše děti vyhrály těsně 19:18. Náš B tým, který byl doplněn o hráče ročníku 2015, prohrál 18:12. Nicméně výsledky se u dané kategorie ještě oficiálně nezapočítávají.“