Starší žáci o víkendu ztratili tři body, s Uherským Brodem remizovali, ve Zlíně prohráli

www.hokejostroh.cz"O víkendu nás čekala dvě utkání na hřištích soupeřů v Uherském Brodě a Zlíně. Oba zápasy se nesly z naší strany ve stejném duchu, spousta neproměněných šancí a hlavně zbytečná nedisciplinovanost.
V Uherském Brodě jsme celý zápas dotahovali, ještě deset minut před koncem jsme prohrávali 5:2, ale výborným finišem se nám podařilo vyrovnat a při troše štěstí jsme mohli i vyhrát. Nicméně remíza byla určitě spravedlivá.

Ve Zlíně jsme sehráli dvě třetiny vyrovnaný zápas, pak jsme naprosto zbytečně začali diskutovat s rozhodčím a faulovat… Výsledek? Sedm vyloučených a skóre 3:0! Že nesmíme být vylučovaní jsme zdůrazňovali jak před zápasem, tak znova před poslední třetinou, jenže někteří hráči to zjevně nepochopili.

Musíme se z toho do dalších zápasů poučit, nicméně musíme kluky i pochválit, že zápas v Brodě za nepříznivého stavu nezabalili a dokázali vyrovnat.“